Straipsniai

Sąmoningumo magija apie laisvę ir pinigus

Šią savaitę SĄMONINGUMO MAGIJOJE norėčiau pasidalinti su tavimi tema apie laisvę ir pinigus. Buvo etapas gyvenime, kai finansinis nepriteklius, man atrodė neduos ramybės niekada. Iš visų jėgų dirbau tam, kad užpildyčiau tą trūkumą, tam kad galėčiau padėti savo mylimiems žmonėms, tam, kad būčiau laisva…Kuo daugiau dirbau, tuo daugiau įsitraukiau į vartotojų gretas, tuo mažiau laiko skyriau savo mylimiems žmonėms ir tuo mažiau laisvės turėjau pati..Šio užburto rato greitis su finansine sėkme tik augo, o apie sustabdymą socialiai sėkmingas žmogus nei negalvoja, jį suka tik dar labiau, taip įvyko ir man… kol vieną dieną kelionių metu, netikėtai sutikau žmogų, kuris pasidalino savo gyvenimo istorija su manimi, pasakodamas apie ne vienerius metus praleistus kalėjime, kuriame atsidūrė dėl per greitai išsukto gyvenimo rato, kurio suvaldyti nebegalėjo nei pats.

Nors po pusantrų metų nelaisvės, įdomaus pašnekovo kaltė nebuvo pripažinta, jo praleistas laikas už grotų tapo neįkainojama transformacija jo gyvenime. Būdamas nelaisvėje, iki tol buvęs milijonierius verslininkas išmoko vertinti ne pinigus, o vidinę laisvę, nešti atsakomybę už savo vidinę būseną, mintis, elgesį ir mėgautis dabartimi. Tai jam atnešė didelius vidinius turtus ir laisvę, kuria šiandien dalinasi su kitais, mokydamas žmones kaupti ne išorinius turtus, o vidinį perteklių.

Ir ne tiesa, kad dvasingas ir viduje spinduliuojantis žmogus privalo neturėti nieko, tiesa yra ta, kad viskas prasideda iš kitos pusės, tik tada , kada mes būsime pertekliuje su savimi ir laisvi savo viduje, finansinį perteklių pritrauksime be streso, išdavysčių ir apgaulių. Kai supratau, jog mes gauname ne tai ko norime, o kas esame, supratau, kaip svarbu nešti atsakomybę už savo mintis ir būseną šiandien. Tik taip, ir be drąstiškų priemonių, įmanoma kardinaliai keisti savo gyvenimą.
“Investicija į SAVE – tai verslas be pralaimėjimo” (iš knygos “Sielos aritmetika”)

Linkiu gyvenimo pertekliaus viduje ir išorėje.

Su meile,

Leonora Be You
Asmeninių pokyčių konsultantė
Knygos “Sielos aritmetika” autorė
www.leonorabeyou.com

formentera

Patiko? Registruokis NAUJIENLAIŠKIUI ir gauk įkvėpimą pirmas/-a!

REGISTRACIJA NAUJIENLAIŠKIUI

Facebook Comments