Naujienos

5-asis BE YOU vasaros festivalis!

115714268_2689545547814303_5565112012373606277_n
Kviečiame Tave susitikti jau penktąjį kartą tradicija tapusiame BE YOU vasaros festivalyje kartu su Leonora ir visa BE YOU komanda.

Palaimintos esame sulaukę galimybės susitikti NAUJO PASAULIO

ERDVĖJE 

Rugpjūčio 30 d. 13 – 19 val. kviečiame Tave į galingą AUKSO AMŽIAUS moterų erdvę, kurią kursime IntegraHouse namuose  jau tradicija tapusiame BE YOU moterų festivalyje, šį kartą bus atidaroma erdvė pažinti save NAUJO PASAULIO kontekste.

 • Kas yra AUKSO AMŽIUS ?
 • Kaip ruoštis šviesos kelią einančioms moterims bei padėti transformaciniame pokyčių laikotarpyje artimiesiems ?

Festivalio metu Leonora kartu su BE YOU profesionalų pagalba, pasirūpins, kad ši diena būtų nepamirštama pradžia NAUJO PASAULIO Tavyje.

Esami ir ateinantys pokyčiai atneša žmonijai nemažai baimių ir nežinomybės, tačiau tuo pačiu galimybę pažvelgti į save ir atidaryti duris sau bei kitiems. Nuo ko pradėti ir ką daryti jei informacijos okeane dar neatpažinai savo pasaulio, kuriam norėtum gyventi Tu? Jei jauti, jog atėjo laikas pažinti savo vidinę tiesą – tuomet pažadame, šis susitikimas bus nepamirštama gyvenimo dovana SAU ir pasauliui.

Šios patyriminės dienos ir vidinio išsilaisvinimo kelionėjė, Tave lydės Leonora Be You - asmeninio tobulėjimo gidė, sąmoningumo mokyklos moterims „Kelionė į save“ įkūrėja, psichologė, knygos „Sielos aritmetika“ autorė bei transformacinių meditacijų vedlė. Daugiau apie Leonorą skaitykite www.leonorabeyou.com

Leonora išgirdo stiprų kvietimą pasidalinti su Lietuvos moterimis apie NAUJO PASAULIO ateitį, galimybes ir nerašytas taisykles, kaip pereiti iš baimės ir nepasitikėjimo pasaulio į meilės ir savirealizacijos realybe.

Dienos mokymų metu Tu išgirsi, patirsi ir sužinosi apie tai, kas gali būti ir Tavo nauja realybe. Patirsi galingą kosminės energetikos apsikeitimo praktiką, švelniai ir su meile ruošiant Tavo fizinį kūną, sąmonę, dvasinį pasaulį ir emocijas , kuo švelniau praeiti seno pasaulio transformacinį periodą ir kaip pasiruošti NAUJAM šviesos pasauliui jau šiandien.

Iš šio NAUJO PASAULIO mokymų, BE YOU dienos festivalyje, su savimi išsineši:

 • Praktiką ir patarimus, kaip atsirinkti savo realybę ir sustiprinti vidinį pasitikėjimą bei meilę, šiame daugiadimensinės laiko juostos bei galimybių sūkuryje.
 • Apsauginę gydomąją praktiką padedant fiziniam kūnui vis labiau integruoti kosminę šviesą į save ir palengvinti išsivalymo procesus, įtampas bei nerimą.
 • Aktyvuojančią širdies atidarymo meditaciją, kurią išmoksi naudoti savo ir kitu gyvenime.
 • Patirsi galingą energijos apsikeitimo ir valomąją praktiką, kuri ne tik atvers duris į tavo sielos gelmes, bet ir padės tau laisvėti iš genetinės medžio istorijos .

Šis laikas bus skirtas pažinti save kaip nauju galimybių pasaulį ir prisiminti kas esi ir kaip gali padėti šių pasaulinių įvykių sūkuryje sau bei kitiems!

 

DIENOS programa:

12:30-13:00 atvykimas ir registracija

13:00 atidarymas ir pirmoji renginio dalis

15:30 pertrauka ir sveikas užkandis

16:30 antroji renginio dalis

~19:00 renginio pabaiga

Tu kaip ir Pasaulis niekada nebūsi tokia kokia buvai. Todėl laikas pažinti save kaip į pasaulį ir pasaulį kaip save.

 

Iškilo klausimų? Susisiekite: info@leonorabeyou.com arba telefonu 861604532 (Eglė).

REZERVUOK SAVO VIETĄ: https://www.eventbrite.com/e/5-asis-be-you-vasaros-festivalis-tickets-113935365746

Bilietą taip pat galite įsigyti atliekant pavedimą į žemiau nurodytą sąskaitą:

Gavėjas: UAB Tavo laboratorija

Sąskaitos nr. LT88 7300 0101 4405 7246

Suma: 88 Eur

Mokėjimo paskirtis: Vardas Pavardė el.pašto adresas

Dėl sąskaitų išrašymo susisiekite info@leonorabeyou.com nurodydama reikalingus duomenis.

 

Skaityti toliau

II pakopos mokymai „Kelionė į save“ 2020 ruduo

 

 

Lapkričio 14-21 dienomis
BE YOU "kelionė į save"

Balansas tarp išorinio ir vidinio pasaulių

Lapkričio 14-21 dienomis Ibisos saloje II mokymų „Kelionė į save“ pakopa (jau dalyvavusioms pirmos pakopos mokymuose Lietuvoje ar Ibizoje)

Jei jau esi dalyvavusi mokymuose „Kelionė į save“, sutiksi, kad patirtį žodžiais nupasakoti nėra taip paprasta. Kviečiame tave dar kartą pasinerti į magišką kelionę į save, šį kartą – dar giliau ir tvirčiau.

Pirmieji mokymai nupurtė dulkes, dabar laikas plačiai atidaryti duris! Antroji mokymų pakopa neoficialiai vadinama „realybės ir gylio sąjunga“ – ji skirta atrasti tobulą balansą tarp išorinio ir vidinio pasaulių. Mūsų komandos tikslas – išmokyti kokybiškai gyventi ir už mokymų ribų. Pirmosios pakopos mokymuose patyrėme, kad kasdienybė gali būti kitokia. Dabar renkamės išmokti, kaip pačioms ją susikurti.

Mokymų savaitėje naudosime jau sukauptą sąmoningą savęs ir gyvenimo pažinimo bagažą. Bet šį kartą perkelsime jį į kitą kokybę:

 • Kartu puoselėsime „vidinio šeimininko“ augimą,
 • Vykdysime norų ir tikslų praktinį išgryninimą,
 • Gilinsime seksualumo ir meilės savo kūnui puoselėjimo metodikas,
 • Turtinsime kasdienį asmeninį ir vidinį gyvenimus,
 • Laiką leisime kartu su Leonora Be You, išsamiai aptardamos asmeninius gyvenimo klausimus ir patirtis,
 • Taikysime galingas išsivalymo terapijas.

REGISTRACIJA į mokymus: https://bit.ly/iipakopa2020registracija

Po antros pakopos mokymų dalyvės išvyksta daug tvirčiau stovinčios ant žemės, ramiau priimančios gyvenimo iššūkius, aiškiai planuojančios tolimesnius žingsnius savo norimo gyvenimo link. Moteriškumas tampa tvirtumo ir adekvatumo pagrindu kasdieniame gyvenime.

II pakopos mokymų programoje:

 • dar giliau užtvirtinami sąmoningumo ir savistabos įrankiai prisiliečiant prie Osho kundalini meditacijos
 • susidraugavimas su savo šešėlinėm pusėm bei gilesnis savęs priėmimas
 • daugiau vidinės ir išorinės tylos
 • refleksijos ratai
 • unikali išminčių – šamanų vedama moterų pirtis temascal
 • sakralios seksualinės energijos praktikos saugioje erdvėje
 • gilios kvėpavimo terapijos 
 • gilinimasis į žmogaus esybę, esmę ir tai, kas yra už formos
 • gydantis, detoksikuojantis maistas 3-4 k. per dieną rūpestingai ruošiamas BE YOU virtuvės komandos ir nelimituotas kiekis apelsinų:)
 • gydantys garsai ir tai ko neįmanoma sudėti į programą „ant popieriaus“, nes programa „gyva“ ir priklausanti nuo Tavo klausimų
 • Palaikysime Tave ir pasibaigus mokymams kas mėnesį vyksiančiuose grupės susitikimuose online kartu su BE YOU komandos profesionalėmis 3 mėn. palaikymo programoje bei DOVANOSIME Tau II pakopos online mokymų paketą, kuriame rasi video bei audio įrašus kartojimui ir tolimesniam augimui.
 • Dalyvaudama mokymuose „Kelionė į save“ prisidėsi prie pasaulinės iniciatyvos B1G1 (buy 1 give 1), taip padėdama pagerinti sąlygas skurstančioms moterims ir vaikams.

Registracija į mokymus TIK baigusioms pirmąją mokymų „Kelionė į save“ pakopą Lietuvoje arba Ibizoje.

Galimybė rinktis iš dviejų paketų: 

1333 Eur+PVM (gyvenant jaukiuose dviviečiuose nameliuose šalia pagrindinio pastato. Nameliai turi dušą, tualetą. Didžiausi privalumai: ramybė, privatumas, lauko terasa su  vaizdu į gamtą, jūrą)

1555 Eur + PVM (gyvenant dviviečiuose-triviečiuose kambariuose pagrindiniame pastate, visi kambariai turi terasas bei vaizdą į jūros pusę).

Vietos rezervuojamos atlikus pradinę 700 EUR įmoką. Dėl individualių mokėjimo planų kreiptis telefonu +37061604532 (Eglė).

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Lėktuvo bilietai į/iš Ibisos
 • Asmeninės išlaidos sau mieloms smulkmenėlėms:)

Mokymų programa „Kelionė į save“ vyks ypatingoje vietoje –  autentiškame ibicietiškoje viloje „LOTUS house“. Ši vieta tai nuostabi erdvė su užburiančiais saulėlydžiais tiesiai prieš akis, su magišku baseinu bei skirtingų tipų kambariais. Gali rinktis gyventi moderniuose kambariuose pagrindinėje viloje arba gyventi magiškai gamtoje pasislėpusiuose nameliuose, kuriuose turėsi garantuotą privatumą ir tylą. Vilos teritorija – uždara, priklausys tik mums.

REGISTRACIJA į mokymus: https://bit.ly/iipakopa2020registracija

Iškilus klausimams kreipkitės info@leonorabeyou.com

 

 

Skaityti toliau

„Kelionė į save“ Lietuvoje 2020 vasara

„Kelionė į save“ tai kelionė į geriausią savęs versiją į TIKRĄJĄ save!

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.04.28

Jau 8 metus vykstanti trijų seserų organizuojama programa “Kelionė į save” užaugino ne vieną sąmoningumo mokymų ir stovyklų vedlę Lietuvoje ir už jos ribų bei davė impulsą ne vienai programai, skatinančiai moterų įgalinimą. Šimtai atsiliepimų apie šią patirtį kalba geriau už mus ČIA

Jei pajautei kviečiame Tave prisijungti į šią 6 mėnesių transformacinę programą “Kelionė į save”, kuri Lietuvoje vyksta tik kartą metuose!

 •  Intensyvi savaitės programa “Kelionė į save” rugpjūčio 17-21 d. vykstanti tik kartą metuose Lietuvoje
 • 3 mėn. online mokymų kursas “Kelionė į save” mokymų pasiruošimui bei patyrimų palaikymui. Priėjimą prie programos turėsi visą gyvenimą!  (Vertė 303 Eur)
 • 3 mėnesiai grupės susitikimų po mokymų su sertifikuota koučere Tavo tolimesnės vidinės kelionės palaikymui
 • Net 6 profesionalai komandoje šį darbą dirbantys iš aistros ir pašaukimo jau daugiau nei 10 metų!

Intensyvi mokymų savaitė tai visapusiškas “DETOX’as” išsivalymas ir atsitraukimas nuo savo įpročių, technologijų (būsime be telefonų, kompiuterių ir laikrodžių:) ir sustojimas norint geriau išgirsti save bei sustiprinant savo fizinį ir emocinį imunitetą.

Mūsų komanda nuolat mokosi iš geriausių ir inovatyviausių ekspertų, dvasinių lyderių, mokslininkų ir dalinasi tuo kuo GYVENA kiekvieną dieną.

Susitikimo metu mes dirbsime keturiuose lygmenyse:

 • FIZINIS lygmuo: įkvėptas NIA technikos pagrindų ir specialiai sukurtas šiems mokymams sąmoningas “BE NEW” judesio bei kvėpavimo derinys -  maloniausiu būdu įtrauks Tave į fizinį laisvės ir vaikystės pojūtį. O “BE YOU virtuvės” specialistų sukurtas pagal šią programą gyvas maistas, tarnaus Tau kaip vaistas visos savaitės metu, bei įkvėps integruoti naudingas patirtis į asmeninę virtuvę.
 • MENTALINIS lygmuo: struktūruotos praktikos,  klausimų- atsakymų sesijos, gilios įžvalgos ir refleksija, padės Tau atsakyti į esamus gyvenimiškus klausimus ir išeiti iš chaoso pilnų situacijų ir/ar santykių.
 • EMOCINIS lygmuo: gilios kvėpavimo praktikos, detalios įžvalgos bei aptarimai privačiose grupėse, saugus gydomasis erdvės laikymas visos savaitės metu – padės išsilaisvinti nuo emocinių blokų ir taip didinti vidinį pasitikėjimą savimi.
 • DVASINIS lygmuo: specialios meditacinės bei hipnoterapinės technikos padės Tau priimti galingą gydomosios energijos šviesą ir taip vis labiau pažinti save bei savo norus. Visos energetinės praktikos yra saugios ir pagrįstos daugiametine patirtimi bei mokslininkų patvirtinta muzikos garsų technologija, kuri padeda ne tik atsipalaiduoti, bet ir aktyvuoti pasąmoninius galimybių klodus.

Mokslininkai jau pripažįsta, kad mūsų patiriamas fizines ir mentalines ligas sukelia mūsų emociniame ir dvasiniame lygmenyje esančios priežastys. Mes negydome ligų, tačiau per daugelį metų praktikos ne viena moteris įveikė ne vieną ligą kaip depresija, valgymo sutrikimai, žvynelinė ir kt., atstatė santykius, pakeitė mitybos ir gyvensenos įpročius ir viskas tik dėl sprendimo investuoti į SAVE!

Jei tau kyla klausimas “kaip aš išvažiuosiu ir paliksiu šeimą skiriant laiko tik sau?”, nedvejok nes vyrai grįžusias savo partneres įkvepia dalyvauti šiuose mokymuose dar ir dar kartą:) O vaikai negali atsidžiaugti ramia ir švytinčia mama:)

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2020

Patyrusi 6 ekspertų MOKYMŲ KOMANDA

WhatsApp Image 2020-03-05 at 02.58.46

 

Leonora Be You – psichologė, bestselerio “Sielos aritmetika” autorė, daugiau nei 10 metų vedanti transformuojančius mokymus moterims visame pasaulyje dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi  bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokytis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialą. Leonora Be You dvasinėje atbudimo kelionėje iš “homo sapiens” į “homo Divinus” aktyvizavosi gilus ryšys su savo aukščiausio potencialo resursu, kuris yra užpildytas gyvais  asmeniniais gyvenimiškais pavyzdžiais, realiais stebuklais ir praktikomis. Šis aukštos vibracijos išminties kanalas padėjo tūkstančiams moterų prisiliesti prie savo esmės, transformuoti savo gyvenimus bei išsilaisvinti iš besikartojančių gyvenimo situacijų. “Gydomąsias galias turime kiekvienas iš mūsų, taip kaip kūnas gali išgydyti žaizdas, taip žmogaus išmintis gali išlaisvinti save iš ribotos užmaršties, tereikia mokintis jas prisiminti”.

Ieva Blekaitytė –  asmeninio augimo bei karjeros mentorė, strateginio koučingo specialistė, organizcijų vystymo profesionalė, sąmoningo judesio praktikė, Be You atostogų ir kitų projektų bendraautorė ir organizatorė. Daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva nuoširdžiai tiki, kad kiekvienas žmogus turi teisę jaustis laimingas ir realizuojantis save, todėl veikla kurią jis renkasi turi padėti atskleisti jo pagrindinius talentus.  Mokymų metu Ieva ves kūno judesio, sensorikos užsiėmimus bei energetines praktikas, taip pat pasirūpins bet kokiais iškilusiais klausimais mokymų metu.

Eglė Blekaitytė – BE YOU projektų organizatorė, sąmoningo verslo ir asmeninio brand’o konsultantė, asmeninio augimo keliu einanti kartu su seserimis beveik 10 metų. Eglė pasirūpins visu procesu ir atsakymais į kilusius klausimus iki mokymų ir po jų bei kruopščiai suplanuos kiekvieną detalę, kad ši patirtis vyktų sklandžiai. Mokymų metu kartu su visa komanda užtikrinsime, kad Jums nieko netrūktų ir sukursime saugią erdvę vykstantiems procesams.

Vytautas Vaičaitis ir BE YOU virtuvės komanda – dalinsis su tavimi ypatingu, gyvu ir gydančiu augaliniu maistu. Apie mokymuose gaunamą maistą sklinda legendos po visą pasaulį:) Vytautas yra Hipokrato Instituto (JAV) mokinys ir praktikas, nuolat besimokantis iš inovatyviausių profesionalų bei besidalijantis savo meile maisui BE YOU virtuvėje (sekite Facebook grupę „Be You virtuvė“) Maistas yra svarbi viso proceso dalis. Jūs ne tik paragausite, tačiau ir gausite naudingos informacijos, patarimų bei receptų sveikai mitybai namuose.

Neringa Sakalauskienė – ilgametė BE YOU mokymų dalyvė ir komandos narė, sertifikuota ICC (International Coaching Community) koučerė, asmeninių pokyčių konsultantė, POINTS OF YOUTM praktikė, lektorė, turinti ilgametę komandinio darbo bei vadovavimo patirtį. Neringa mokymų metu dalinsis energetiniu gydymu bei palaikymu erdvėje bei taip pat po mokymų 3 mėnesius ves grupės susitikimų sesijas.

Lina Vitkuvienė – ilgametė BE YOU mokymų dalyvė ir komandos narė, pakeitusi savo gyvenimą 360 laispnių:) Linos gydančios garso, prisilietimo terapinės sesijos apjungia skambančių Tibeto dubenų, krištolinių dubenų ir kt. instrumentų garso ir vibracijos terapiją, Light Energy energetinį balansavimą, negalavimų šalinimą, Reiki, kvapų ir mineralų terapiją. Mokymų metu Lina padės tavo palaikymu erdvėje bei gydomųjų garsų meditacija.

 

MOKYMŲ PROGRAMA

Programa – GYVA! Pritaikoma susirinkusių dalyvių poreikiams ir situacijoms, kiekvieną dieną matysite mokymų dienos eigą, taigi žemiau pateikta programa yra tik preliminari neįtraukiant visų netikėtumų ir staigmenų:)
Rugpjūčio 17d. Atvykimo ir ĮSIJUNGIMO DIENA
 • Atvykimas ir įsikūrimas naujoje modernioje skandinaviško stiliaus viloje “Barono vila” (Utenos raj.)
 • Atidarymo ratas ir bendras įsijungimas į erdvę
 • Širdies atvėrimo meditacija
 • Aktyvi energetinį meditacija bei įsijungimas į tylą

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.06.34

Rugpjūčio 18 d. SĄMONINGUMO DIENA
 • Meditacija ir kvėpavimo praktika
 • Aktyvi NIA kūno judesio praktika
 • Teorinė dalis „Mano šešėlinės pusės“
 • Vidinio dialogo praktika ir procesų aptarimas
 • Gydančių garsų meditacinis koncertas

WhatsApp Image 2020-03-05 at 23.28.13

Rugpjūčio 19 d. SAKRALUMO DIENA
 • Judesio praktika
 • Meditacija „Susisitkimas su vidiniu vaiku“
 • Rašymo užduotis
 • Gimdos kvėpavimo praktika
 • Klausimų-atsakymų vakaras

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.06.52

 Rugpjūčio 20 d. MOTERIŠKUMO DIENA
 • Seksualumo praktika
 • Paskaita moters gyvenimo etapai, seksualumas bei klausimų-atsakymų sesija
 • Energetinė praktika „Moteris ir stichijos“
 • Praktikos aptarimas ir paskaita
 • Ritualas prie laužo

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.07.26

Rugpjūčio 21 d. INTEGRACIJOS DIENA
 • Rytinė energetinė ir judesio praktika
 • Sekantys žingsniai kelionėje į save
 • Sertifikatų įteikimas ir atsisveikinimas

WhatsApp Image 2020-03-05 at 03.08.21

 

„Kelionė į save“ kaip ne viena dalyvė apibūdina tai tarsi pagrindai sąmoningumo kelionėje. Po šios intensyvios transformacinės savaitės Tu išsiveši:

 • Aiškią dabartinę savo gyvenimo situaciją ir sustiprintą pasitikėjimu savimi
 • Sekančius  žingsnius, savo gyvenime
 • Įgalinančias meditacijas, kūno gydymo praktikas, atpalaiduojančias kvėpavimo sesijas, su aiškia instrukcija kaip jas integruoti ir naudoti kasdieniniam gyvenime bei įrašus prieinamus online platformoje tau patogiu metu neribotą laiką.
 • Praplėstą sąmoningumą ir suvokimą apie save ir pasaulį
 • Meilę Sau ir savo gyvenimui bei patirtą gilų prisilietimą prie savo esmės.
 • Vidinės laisvės jausmą nuo senų ir skausmingų prisiminimų.
 • Ilgalaikį palaikymą tolimesnėje kelionėje į save (konsultacijos, susitikimai bei online mokymų programa)
 • Bendraminčių ratą bei narystę BE YOU klube, kurioje visuomet gausi kitų moterų palaikymą, gyvus bei online susitikimus, specialius pasiūlymus tik BE YOU klubo narėms

.. šie ir daug neįkainuojamų akimirkų su savimi, Tavęs laukia šioje magiškoje BE YOU mokymų ERDVĖJE.

 

Gyvensime modernioje ir jaukioje skandinaviško stiliaus viloje „Barono vila“ apsuptoje gamtos www.baronovila.lt, gyvensime komfortiškuose dviviečiuose-triviečiuose kambariuose (vila tik neseniai pilnai naujai renovuota!)

Mėgausimės gyvu, subalansuotu, ypatingo skonio augaliniu maistu tris kartus per dieną.

Jei nuspręsi atvykti tapsi teigiamų pokyčių dalimi padedant kitoms moterims! Kartu su partneriais B1G1 prisidedame

Programos kaina – 888 Eur (733,89 + PVM)

Vietų skaičius RIBOTAS!

REGISTRACIJA: http://bit.ly/kelioneisavelietuvoje2020

Užpildžius registracijos klausimyną su tavimi susisieks BE YOU komanda.

Turi klausimų? Mielai atsakysime info@leonorabeyou.com arba telefonu +37061604532 (Eglė).

Skaityti toliau

DETOX atgimimo savaitgalis moterims su BE YOU

DETOX savaitgalis su BE YOU komanda keliasi į online erdvę!

Balandžio 1-15 d. 

Untitled design (4)

Atsižvelgiant į kintančią situaciją pasaulyje ir nenorint sėti nerimo sėklos Jums ir jūsų artimiesiems su komanda radome sprendimą – DETOX atgimimo savaitgalį vesti nuotoliniu būdu! T.y. Jums nereikės niekur vykti, galėsite būti savo mylimoje aplinkoje, o prisijungusi prie šios programos gausite be galo daug PRAKTIKŲ bei žinių ir žinoma visos komandos palaikymą ne tik savaitgalio metu, tačiau dviejų savaičių laikotarpyje!

JEI:

 • nenori pasiduoti kylančiam nerimui aplinkoje,
 • nori ATGIMTI per gilias patirtis, meditacijas ir palengvėti fiziškai bei emociškai,
 • nori išsivalyti savo kūną ir protą kartu su gyvu ir gydančiu maistu bei energetinėmis praktikomis
 • nori pripildyti savo kūną, protą ir sielą gyvybinės energijos ir atgimti po žiemos miego bei sustiprinti imunitetą apsaugant save ir savo artimuosius
 • nori integruoti praktikas nieko nelaukiant ČIA ir DABAR

Prisijunk prie šios unikalios patirties, kurią su komanda nusprendėme rengti 3 kartus per metus pavasario, rudens bei žiemos sezonais. Prisijungusi prie programos dabar galėsi ją kartoti ir žinias atnaujinti kiek nori kartų bei prieiti prie medžiagos neribotą laiką!

Rezervuok savo vietą čia: http://bit.ly/atgimimosavaitgalis ARBA  info@leonorabeyou.com

Kas įeina į programą:

 • Profesionalūs visos programos įrašai (audio ir video formatu) bei prisijungimas prie online mokymų platformos neribotą laiką!
 • Video instrukcijas kūno judesio bei energetinėms praktikoms vedamas Leonoros Be You
 • Gyvos Leonora Be You ir Vytauto Vaičaičio transliacijos FB grupėje
 • Ecstatic dance šokių mix‘as specialiai paruoštas su Leonoros vedimu, kurį galėsi naudoti bet kada
 • Savaitgalio mitybos planas paruoštas Vytauto Vaičaičio
 • Maisto produktų apsipirkimo bei pasiruošimo instrukcija
 • Receptų video bei išsamios pasiruošimo instrukcijos
 • Energizuojančių ir gydančių gėrimų receptai, tinkantys visai šeimai
 • Pasiruošimo susitikimas balandžio 1 d. online gyvai su Vytautu Vaičaičiu
 • Uždara Facebook grupė, kuri bus aktyviai palaikoma Vytauto ir Leonoros dalyvavimu balandžio 1-15 d.
 • Klausimų-atsakymų sesija su Vytautu Vaičaičiu balandžio 5 d. ir palaikymas po šio savaitgalio
 • Klausimų-atsakymų sesija su Leonora Be You integruojant savaitgalio procesus balandžio 18 d.

 

ATGIMIMO SAVAITGALIO PROGRAMA:

DETOX dienoraštis

Penktadienis, balandžio 3 d. ĮSIJUNGIMO DIENA

19:30 val. Atidarymo ratas ir GYDOMOJI MEDITACIJA, padėsianti įsijungti į tylą bei gilų poilsį. (Gyvas susitikimas su Leonora Be You FB grupėje + profesionalus meditacijos įrašas)

Šeštadienis, balandžio 4 d. PALEIDIMO DIENA

9 val. Meditacija, ląstelių pabudinimo ir kvėpavimo praktikos (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

12 val. Energetinis gimdos valymo ritualas ir meditacija (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

14 val. Maisto gamybos pamoka (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

18 val. Gydomoji, meditacinė kakavos ceremonija bei Keturių gamtos elementų ekstatinė muzikos kelionė iš IBIZOS salos, plečianti savęs suvokimą už proto ribų ir išlaisvinanti  emocinį kūną iš senos informacijos patirčių (ceremonijos atidarymas su Leonora Be You gyvai FB erdvėje + profesionalus audio įrašas šokio praktikai)

21 val. Garsų meditacinė kelionė ir gydanti vakaro meditacija. (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

Sekmadienis, balandžio 5 d. INTEGRACIJOS DIENA

11 val. Seksualumo bei širdies atvėrimo praktika (video įrašas transliuojamas gyvai arba prieinamas Tau patogiu laiku)

13 val.  Vytauto Vaičaičio paskaita “Kaip išgyventi sveikai 21 amžiuje” papildyta praktiniais mitybos principais ir gyva klausimų-atsakymų sesija (video įrašas + gyvas susitikimas FB grupėje su Vytautu Vaičaičiu)

18 val. Savaitgalio praktikų ir patyrimų integracija bei sekantys žingsniai šios kelionės tęstinumui. (gyvas susitikimas FB grupėje su Leonora Be You)

 

Investicija su neribota galimybe kartoti programą su gyvu vedančiųjų palaikymų 3 kartus per metus, gauti visą atnaujinamą medžiagą bei prieiti prie profesionalių įrašų online platformoje visą gyvenimą! 222 Eur

Rezervuok savo vietą čia: http://bit.ly/atgimimosavaitgalis ARBA  info@leonorabeyou.com

Mokėjimo duomenys vietos rezervacijai:
Gavėjas: UAB Tavo laboratorija
Sąskaitos nr.:  LT887300010144057246 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: detox savaitgalis+ dalyvės vardas pavardė

 

Jau dabar galite pradėti stiprinti savo organizmą padedant jam natūraliais būdais. Parsisiųskite Vytauto Vaičaičio rekomendacijas imuniteto stiprinimui>>> Fizinis ir emocinis imunitetas Vytauto Vaičaičio rekomendacijos

Leonoros ir Vytauto video susitikimo įrašas apie fizinį bei emocinį imunitetą:

DETOX ATGIMIMO SAVAITGALIO PROGRAMOS KŪRĖJAI:

 DSC05360

Leonora Be You - dedikuoja savo gyvenimą žmogaus potencialo auginimui, susijungimui su aukščiausia išmintimi bei vidinės esmės tobulinimui šioje fizinėje realybėje. Prieš 20 metų patyrusi klinikinę mirtį ir sugrįžusi su praplėsta atmintimi ir gyvais išgyvenimais apie “anapusinį” pasaulį, Leonora, nustojo vykdyti savo sėkmingą verslą ir dedikuoja savo be galo įdomų ir mistišką gyvenimą moters dvasinio potencialo integracijai fizinėje realybėje. Integravusi išminties žinias ir niekada nesustojanti augti ir mokintis, psichologijos, teisės ir skirtingų dvasinių praktikų diplomuota specialistė, neria už “įrėmintų” žmogaus galimybių ribų ir jau daugiau nei 10 metų skiria savo dėmesį ir energiją pasaulio moterų išminties budimui, aktyvinant moters dvasinį, seksualinį, profesinį potencialus santykių, karjeros ir dvasinėje gyvenimo srityse.

Vytautas Vaičaitis  – BE YOU virtuvės šefas, daugiau kaip 5 metus dirbantis sudarant sveikos, vegetarinės, gydančios mitybos meniu mokymuose moterims “Kelionė į save”. Tarptautinio Hipokrato instituto studijas tęsiantis Vytautas semiasi žinių ir garsiausių naujos kartos mitybos specialistų ir kasdien žinias taiko praktikoje. Per savo gyvenimą su įgimtu atopiniu dermatitu Vytautas išbandė begalę mitybos patarimų nuo visavalgystės iki žaliavalgystės. Vytautas turi ypatingą ir intuityvų skonio, estetikos pajautimą, kad sukurtų ne tik gyvybinės energijos suteikiantį, tačiau ir pamalonintų gurmaniškiausių skonių ištroškusį mėgėją. Kiekviena jo diena pilna žinių integracijos ir improvizacijos, kuriant lengvo, sveiko, skanaus ir subalansuoto maisto receptus. “Tegul maistas būna tavo vaistas ir tegul vaistas būna tavo maistas “ Hipokratas.

Eglė Blekaitytė – BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. „Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą.“ Eglė dirba su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis bei konsultuoja sąmoningus naujos kartos verslus jų augimo ir transformacijos procese.

Ieva Blekaitytė – Personalo ir Organizacijų vystymo profesionalė, karjeros koučerė, BE YOU mentorė, sąmoningo judesio ir šokio  praktikė. Daugiau nei 15 metų didžiausiose tarptautinėse organizacijose Baltijos šalyse ir Ispanijoje dirbusi Ieva yra įsitikinusi,  kad kiekvieno iš mūsų pagrindinė užduotis yra išdrįsti būti savimi nepriklausomai nuo mūsų statuso ar užimamų pareigų ir rasti veiklą, kurioje galėtume jaustis puikiai, turėti galimybę atskleisti bei auginti savo talentus. Tik tada mes jausimės save realizuojantys ir matantys prasmę savo veikloje.

Rezervuok savo vietą info@leonorabeyou.com 

 Turi papildomų klausimų? Susisiekite: info@leonorabeyou.com +37061604532 (Eglė)

Rezervavus savo vietą gausite detalesnę pasiruošimo instrukciją.

Skaityti toliau

Mokymai moterims „Kelionė į save“ lapkritis 2020

Transformacinė sąmoningo moteriškumo savaitė

2020 m. lapkričio 7-14 d. Ibisos saloje

UNIKALI galimybė tik du kartus metuose, VIETŲ skaičius RIBOTAS!

DSC02314

Sveika atvykusi, į patyriminę, pilną vidinių atradimų, pokyčių ir suvokimų savaitę. Ši, jau legenda tapusi mokymų programa “Kelionė į save”, gyvuoja daugiau nei aštuonerius metus ir prisilietė prie šimtų moterų teigiamų gyvenimo pokyčių. Tad jei jau suvirpėjo Tavo širdis pažinti save iš arčiau šioje erdvėje – prisijunk prie šios intensyvios, transformuojančios mokymų programos trunkančios daug ilgiau negu tik savaitę.  Tavęs laukia pasiruošimo bei tris mėnesius trunkantys palaikymo susitikimai grįžus po mokymų, taigi tai galimybė prisijungti prie BE YOU sąmoningumo ir savirealizacijos mokyklos ir bendraminčių rato bent keturiems mėnesiam o jei norėsis ir visam gyvenimui!

Geriausiai programą apibūdina šimtai joje dalyvavusių moterų savo gyvomis istorijomis ir atsiliepimais, kuriuos gali rasti ČIA.

SAVAITĖS “KELIONĖ Į SAVE” PROGRAMA: 

Lapkričio 7 d. I-oji “ATVYKIMO DIENA”

Organizuosime pasitikimą oro uoste grupėmis priklausomai nuo dalyvių skrydžių ~22val. Tavęs jau lauks mūsų mokymų namai – jauki vila, šildantis, pilnas meilės maistas ir Be You komandos šilta kompanija bei bendramintės, susirenkančios  iš skirtingų pasaulio šalių.

Lapkričio 8 d. II-oji “ĮSIJUNGIMO DIENA”

1U3A6199

*Rytą pradedame kūno judesio praktika, išlaisvinančia kūną ir mintis, o svarbiausia padėsiančia išsilaisvinti nuo atsivežtų rūpesčių ir nuovargio, kad darbinė diena prasidėtų turiningai ir nekasdieniškai.

*Po skanių pusryčių ir pasiplaukiojimo baseine, iškilmingai atidarome mokymų erdvę, susipažindamos su vidinėmis taisyklėmis. Prasmingų įžvalgų ir žaismingų praktikų pagalba, atidaroma pasitikėjimo erdvė susipažinti su kelionės bendramintėmis ir ypatinga erdvės misterija, per kurią visą savaitę ves, mokymų programos autorė Leonora Be You, bendraįkūrėjos seserys Eglė ir Ieva Blekaitytės bei Be You komandos “angelai”.

*Kieviena diena Tave pasitiks pilna intensyvių, netikėtų įžvalgų apie save ir giluminių suvokimų apie gyvenimą. Šį šventą darbą vainikuos poilsio pertraukos, kurias nuspalvins Be You virtuvės alchemikas Vytautas Vaičaitis su komanda. Skoniai, kvapai ir kūrybinė energija pildys ne tik fizinius poreikius, bet ir puoselės emocinę ir dvasinę pusiausvyrą. Valgymas taps tavo kasdienine šventine meditacija ir patyrimine harmoningos mitybos mokykla.

*Pirmos dienos pilną patyrimų pavakarę “nuplausime” atpalaiduojančia ir gydomąja BE YOU sąmoningumo mokyklos bazine meditacija, kuri ne tik padeda efektyviai ir greitai perkrauti savo energetinius resursus, bet ir augina dėmesio koncentraciją bei energijos tekėjimą fiziniam kūne.

*Pirmos dienos vakarą vainikuos galingas “išsivalymo ritualas” su Leonora. Šis ritualas padės Tau ne tik “apsivalyti” nuo savo minčių, įpročių ir baimių, bet ir pritraukti tai, ko seniai nori, bet dar neturi. Po šios magiškos patyriminės kelionės įjungiama tylos erdvė ir einame ilsėtis.

Lapkričio 9 d. III-ioji “SĄMONINGUMO DIENA”

WhatsApp Image 2020-01-31 at 23.38.07

*Toliau aktyviai nersime į vidinio pasaulio erdvę per gilias kvėpavimo, judesio bei širdies atvėrimo praktikas.

*Aktyviai jungsimės į vidinių šešėlių temą ir nagrinėsime iš to kylančius klausimus.

*Kaip ir kiekvieną dieną medituosime ir su kiekviena praktika nersime į gylį.

Lapkričio 10 d. IV-oji “PALEIDIMO DIENA“

1U3A6336

*Šią dieną dedikuojame energetiniam išsivalymui ir slegiančio pykčio bei nuoskaudų paleidimui . Rytą pradedame ypatingai gilia ir pilna tylos kvėpavimo praktika, kuri padeda išsilaisvinti iš streso ir pasiekti gilų atsipalaidavimą. Po šios praktikos neriame kartu su Leonora Be You į vaikystę ir sakralų susitikimą su vidine mergaite.

*Po prasmingų ir gilių rytinių praktikų, leidžiamės į sakralią tylos erdvę, kurioje specialių praktikų pagalba atidaromos durys susipažinti su savo baimėmis, jas priimti ir peržvelgti jų atsiradimo priežastis.

*Po gilių praktinių savianalizių ir meditacinės užduoties, išvykstame į įpartingai galingą Ibizos salos energetinę vietą, kurioje atliekame specialų baimių paleidimo ritualą. Trečioje pagal magnetinio lauko stiprumą pasaulio vietoje, su Leonora Be You atidaroma speciali manifestacijų erdvė, kurioje kiekviena dalyvė išmoksta įeiti į tiesioginį kontaktą su minčių ir norų energijos aktyvavimu ( po trijų dienų darbo ir intensyvaus manifestacijos ritualo, šimtams moterų pavyko transformuoti savo įprastinius gyvenimus į geriausią savo norų versiją).

Lapkričio 11 d. V-oji “ATLEIDIMO DIENA”

WhatsApp Image 2020-01-31 at 23.40.00

*Šią dieną toliau neriame kartu su Leonora Be You į sakralią atleidimo meditaciją, kurios dėka, padedama paleisti pasamoniniam lygyje susikaupusius pyktį, nuoskaudas, bei atleisti žmonėms, kurių nebenori nešiotis daugiau savo erdvėje.

Lapkričio 12 d. VI-oji “SĄMONINGO MOTERIŠKUMO DIENA”

46107031_2141275992559825_8792361872448815104_o

*Rytą pasitinkame senovės Deivių išminties praktikomis, aktyvinančiomis seksualumą, vaisingumą, dvasinnį ryšį kūne ir puoselėjimą malonumo bei laisvės būseną moters pasaulyje. Po šios rytinės praktikos, tylos erdvė bus “uždaryta” ir pradėsime šventinę moteriško sąmoningumo kelionę, pilną netikėtų ir džiuginančių pažinimų apie save ir Tavyje slypinčius talentus.

*Po skanių ir saulėtų pusryčių, susirenkame ypatingoje moteriškumo erdvėje, kur pradėsime kelionę į visatinės išminties šaknis - keturių elementų pažinimą per savo kūną ir psichoenergetiką. Garsų meditacijos ir judesių pagalba, Tau bus sudarytos visos sąlygos pažinti save per platesnį patyrimo spektrą ir susijungti ir išsilaisvinti iš visų įkalinančių savęs suvokimo aspektų. Ši praktika nuotaikinga, energinga, o svarbiausia laisvinanti ir grąžinanti moteriai, besąlygišką meilę ir savęs priėmimą.

*Atvertų pojūčių ir jutiminėje erdvėje tęsime susitikimą sąmoningumo lavinimo paskaitoje apie moters sakralumą, santykius bei aptarsime jau darytas seksualines ir energetines praktikas, kaip integruoti namuose. Leonora Be You atsakinės į tavo asmeninius klausimus,susijusius su santykiais, seksualumu, moters psichologinėmis ir fizinėmis ligomis bei galimybėmis iš jų išeiti.

*Saulėlydžio energija bus skirta nėrimui į vaikystę ir specialios hipnoterapinės meditacijos pagalba, Leonora Be You padės atidaryti Tau duris į savo vaikystę – viso dabartinio gyvenimo pasekmių priežastis, šaknis ir atsakymus į klausimus. Po šios meditacijos, bus tęsiama terapinė gyvenimo analizė ir su šia tema susijusios praktikos.

*Vakarą uždarysime žaisminga ir kūrybinga praktika “GYVENIMO TEATRAS”. Tai erdvė, kurioje atsiveria giluminiai Tavo talentai ir vidinė esmė. Po šios dienos pilnos žaismingos ir kristalizuojančios energijos pažinsi ne tik labiau save, bet ir suprasi savo supančią aplinką. To dėka,Tau gyvenimas taps aiškesnis, ne toks sudėtingas ir atsidarys daugiau erdvės meilei.

Lapkričio 13 d. VII-oji “AUKŠTESNIOSIOS AŠ DIENA”

Mokymai moterims "Kelionė į save"

*Tikras savo gyvenimo šeimininkas žino, kaip džiaugtis ir mėgautis gyvenimu iš gylio ir prasmės. Todėl ši diena dedikuota prasmingam gyvenimo šventimui. Rytinę praktiką pradėsime su šventine muzika ir kūno išmintį budinančia praktika.

*Išsimaudę baseine ir pasidalinę saulėtų šventinių pusryčių bendra erdve, nersime į paskutinį šios programos sąmoningumo plėtimo etapą, kuriame Leonora Be You atsakys į per visą darbinę savaitę dar neatsakytus Tavo asmeninius klausimus. Klausimų – atsakymų erdvė, šioje mokymų programoje ypatingai įdomi ir atidaranti visoms pokyčių ir galimybių transformacinę erdvę, kurios dėka begalė moterų jau yra pagerinusios savo gyvenimus.

*Kadangi ši diena pilna šventinių siurprizų, po gilios ir įdomios terapinės klausimų-atsakymų erdvės, kiekviena dalyvė gauna užduotį ruoštis savo geriausios savęs versijai, integruojant visos savaitės darbą į savo dabartį. Todėl šioje dalyję kviečiame Tave budinti savo kūrybingumą per aprangą bei savo geriausios aš versijos pristatymą.

*Dienos pabaigoje mūsų lauks sakrali kakavos ceremonija, kuriai ruošimės visą dieną. Šią meditaciją seks ekstatinė diskoteka:)

*Savaitės pabaigai atliekamas paskutinis šios mokymų savaitės ritualas, kurio metu yra įgalinamas tavo geriausia savęs versija bei pasitikėjimas savimi, o taip pat perduodama sakralinės erdvės darbinė instrukcija, kurią galėsi naudoti savo gyvenime, Tau prireikus.

Lapkričio 14 d. VIII-oji “IŠVYKIMO DIENA“

*Džiaugsmingos, pilnos gyvenimo šviesos ir pasitikėjimo moterų akys, naujų draugių atsisveikinimai ir palaimingi  anktyvi BE YOU virtuvės pusryčiai išlydės kiekvieną į sekantį gyvenimo etapą – sąmoningumo praktiką kasdienybėje. Išvykimas į oro uostą iš vilos 10 val., išskrendančios vėliau gali organizuotis dieną Ibizos mieste (būtinai suteiksime rekomendacijų;)

*Kiekvieną dalyvę išlydėsime su 3 mėnesių “palaikymų paketu”, tam, kad galėtų integruoti pilną naujų potyrių ir pokyčių savaitę į savo gyvenimą.

*Ši programa ypatinga “gyvumu” ir autentišku pritaikymu, pagal kiekvienos dalyvės gyvenimiškas situacijas ir klausimus. Todėl kiekvieni mokymai yra unikalūs ir nepakartojami, bet tuo pačiu puikiai ir profesionaliai suplanuoti, kad kiekviena diena vis labiau priartintų prie savęs pažinimo, priėmimo ir meilės sau būsenos.

*Komanda pasilieka teisę keisti programos laikus atsižvelgiant į orus, bendrą grupinio darbo dinamiką ir dalyvių poreikį.

REGISTRACIJA į mokymus:  http://bit.ly/kelioneisave2020lapkritis

Galimybė rinktis iš dviejų paketų: 

1333 Eur+PVM (gyvenant jaukiuose dviviečiuose nameliuose šalia pagrindinio pastato. Nameliai turi dušą, tualetą. Didžiausi privalumai: ramybė, privatumas, lauko terasa su  vaizdu į gamtą, jūrą)

1555 Eur + PVM (gyvenant dviviečiuose-triviečiuose kambariuose pagrindiniame pastate, visi kambariai turi terasas bei vaizdą į sodą ar jūrą).

REGISTRACIJA į mokymus:  http://bit.ly/kelioneisave2020lapkritis

Investicija į mokymų savaitę (tai ne tik savaitė bet ir palaikymas visam gyvenimui!) susidedanti iš:

- gyvenimas modernioje ibicietiško stiliaus viloje „LOTUS house“ su kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais tiesiai pro tavo langą bei „infinity“ baseinu.

„>Lotus_House-32

BE YOU komandos dėmesys ir rūpestis visą parą:) BE YOU komandoje tai ne vienerius metus savęs pažinimo keliu einančios, praktikuojančios ir kitiems žmonėms padedančios moterys, kurios dirba su žmonėmis taikydamos skirtingas terapijas: kūno atpalaidavimo, meditacijų, šokio, garso bei kūrybinių metodų terapijas.

dieviško skonio vegetariškas maitinimas, kurio mokymuose „Kelionė į save“ dalyvės patvirtins, kad nėra ragavę niekur kitur tai pilnavertis, subalansuotas, vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną bei pavakarių užkandis. Taip pat po mokymų išsiveši net 28 sveikos ir subalansuotos mitybos receptus savaitei sudėtus e-knygoje. Plačiau apie intuityvios gamybos šefo virtuvės paslaptis gali rasti čia: www.facebook.com/groups/BEYOUvirtuve

intuityvi ir jau 8 metus organizuojama transformuojanti sąmoningumo bei moteriškumo programa apimanti skirtingas meditacijas, sąmoningumo plėtimo paskaitas, darbą individualiai, poromis bei grupėmis, garso bei judesio meditacijas, moteriškumo bei seksualumo energetines praktikas, emocijų paleidimo technikas, dėmesingumo lavinimo užduotis ir visa tai ko sąmoningai neatskleidžiame:) Mokymų programa intensyvi ir vykstanti nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, po tokių kokybiškų savaitės mokymų jausitės lyg po mėnesio poilsio!

- mokymai nesibaigs tik savaite, visos dalyvės gaus unikalią DOVANĄ – 2,5 mėnesių trukmės online mokymų programą „Kelionė į save“ (kurios vertė 303 EUR) ir prie kurios galėsi prieiti visą gyvenimą. Tai išsamiai bei paprastai sudėtos mokymų temos video bei audio formatu, taip pat ir namų darbų užduotys bei bendraminčių pagalba tęsiant savęs pažinimo kelionę. Plačiau apie mokymus ČIA.

- Narystė BE YOU klube ir palaikymas grįžus. Video susitikimai bei išskirtiniai pasiūlymai tik BE YOU klubo merginoms.

pasiruošimas mokymams bei išskirtinai šiai mokymų grupei 3 mėnesiai po mokymų profesionali BE YOU komanda (susidedanti iš sertifikuotų koučingo specialistų) padės grįžus po mokymų integruoti gautas žinias bei praktikas bei palaikys tęsiant kelionę kas mėnesį vyksiančiuose grupės susitikimuose online bei gyvai. Toliau turėsi galimybę tęsti mokymųs „Kelionė į save“ antroje bei trečioje pakopose ar mentorystės programoje tiek kiek Tu pati norėsi tęsti šią kelionę.

- Ypatingų salos vietų pažinimas;

- Pasitikimas ir nuvežimas į oro uostą;

- Nelimituotas kiekis apelsinų :)

- vien dėl to, kad dalyvausi mokymuose tapsi teigiamų pokyčių dalimi. BE YOU komanda yra pasaulinės organizacijos B1G1 (buy1give1) dalimi, kurios dėka dalį kiekvienos dalyvės mokesčio skiriame skirtingoms iniciatyvoms remti.

Mokymų REGISTRACIJOS forma: http://bit.ly/kelioneisave2020lapkritis

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Lėktuvo bilietai į/iš Ibisos;
 • Asmeninės išlaidos pirkiniams

 

 

 

Nesi tikra ar tai Tau? Klausi kodėl turėtum rinktis būtent BE YOU mokymų programą kai aplink tiek daug skirtingų galimybių rinktis? Išgirsk apie programos potyrius tiesiai iš dalyvių lūpų nesurežisuotuose video Leonora Be You Youtube kanale kur dalijamės daugiau nei 200 atsiliepimų iš mokymų dalyvių nuo 17 iki 67 metų, namų šeimininkių, vienišų mamų auginančių vaikus, sėkmingų verslininkių gyvenančių ir dirbančių nuo mažiausių Lietuvos miestelių iki Niujorko, Londono ar Mumbajaus! Nuo tik pradedančių ieškoti savo pašaukimo, kelio ir norinčių geriau išgirsti savo širdies balsą iki seniai dvasingumo keliu einančių jogos mokytojų. Daugybę nuoširdžių atsiliepimų gali rasti ir ČIA. Dar neįtikinome? Skambink Eglei +37061604532 arba rezervuok susitikimą Tau patogiu laiku čia: https://meetme.so/beyou

Eglė 39m. 3 vaikų mama dirbanti vadovaujantį darbą tarptautinėje kompanijoje šiuo metu yra baigusi jau dvi mokymų „Kelionė į save“ pakopas. Šiame video dalijasi, kodėl verta atvykti į mokymus „Kelionė į save“

Daugiau dalyvių atsiliepimų rasi ČIA.

Iškilus klausimams kreipkitės į info@leonorabeyou.com

Kviečiame susipažinti su DUK (dažniausiai užduodamais klausimais)

Kaip užsiregistruoti?

 1. Spausk šią nuorodą ir užpildyk registracijos formą:  http://bit.ly/kelioneisave2020lapkritis
 2. Per 48 val. lauk BE YOU komandos žinutės su tolimesne informacija. Nesulaukus susisiek per info@leonorabeyou.com arba skambinkt telefonu +37061604532 (Eglė)
 3. Atlik pradinę įmoką ir pasirašyk mokymų sutartį.
 4. Sulaukus BE YOU komandos PATVIRTINIMO įsigyk kelionės bilietus (bilietai gali būti perkami patvirtinus susirinkusią grupę, užsiregistravusioms atsiunčiami rekomenduojami skrydžių laikai).
 5. Atsipalaiduok ir lauk mokymų pradžios. Labai raginame iš karto prisijungti į BE YOU klubo susitikimus, kur susitiksi mokymuose jau dalyvavusias merginas. Instrukcijas kaip pasiruošti belaukiant, gausite el.paštu.
Skaityti toliau

Mokymai moterims „Kelionė į save“ balandis 2020

Transformacinė sąmoningo moteriškumo savaitė

2020 m. balandžio 18-25 d. Ibisos saloje

UNIKALI galimybė tik du kartus metuose, VIETŲ skaičius RIBOTAS!

DSC02314

Sveika atvykusi, į patyriminę, pilną vidinių atradimų, pokyčių ir suvokimų savaitę. Ši, jau legenda tapusi mokymų programa “Kelionė į save”, gyvuoja daugiau nei aštuonerius metus ir prisilietė prie šimtų moterų teigiamų gyvenimo pokyčių. Tad jei jau suvirpėjo Tavo širdis pažinti save iš arčiau šioje erdvėje – prisijunk prie šios intensyvios, transformuojančios mokymų programos trunkančios daug ilgiau negu tik savaitę.  Tavęs laukia pasiruošimo bei tris mėnesius trunkantys palaikymo susitikimai grįžus po mokymų, taigi tai galimybė prisijungti prie BE YOU sąmoningumo ir savirealizacijos mokyklos ir bendraminčių rato bent keturiems mėnesiam o jei norėsis ir visam gyvenimui!

Geriausiai programą apibūdina šimtai joje dalyvavusių moterų savo gyvomis istorijomis ir atsiliepimais, kuriuos gali rasti ČIA.

SAVAITĖS “KELIONĖ Į SAVE” PROGRAMA: 

Balandžio 18 d. I-oji “ATVYKIMO DIENA”

Organizuosime pasitikimą oro uoste grupėmis priklausomai nuo dalyvių skrydžių ~22val. Tavęs jau lauks mūsų mokymų namai – jauki vila, šildantis, pilnas meilės maistas, Leonoros ir Be You komandos šilta kompanija ir pokalbiai pasitiks Tave, laukiant susirenkančių bendraminčių iš skirtingų pasaulio šalių.

Balandžio 19-20 d. II-II-ioji “ĮSIJUNGIMO DIENOS”

1U3A6199

*Rytą pradedame judesio praktika, išlaisvinančia kūną ir mintis, o svarbiausia padėsiančia išsilaisvinti nuo atsivežtų rūpesčių ir nuovargio, kad darbinė diena prasidėtų turiningai ir nekasdieniškai.

*Po skanių pusryčių ir pasiplaukiojimo baseine, iškilmingai atidarome mokymų erdvę, susipažindamos su vidinėmis taisyklėmis. Prasmingų įžvalgų ir žaismingų praktikų pagalba, atidaroma pasitikėjimo erdvė susipažinti su kelionės bendramintėmis ir ypatinga erdvės misterija, per kurią visą savaitę ves, mokymų programos autorė Leonora Be You, bendraįkūrėjos seserys Eglė ir Ieva Blekaitytės bei Be You komandos “angelai”.

*Kieviena diena Tave pasitiks pilna intensyvių, netikėtų įžvalgų apie save ir giluminių suvokimų apie gyvenimą. Šį šventą darbą vainikuos poilsio pertraukos, kurias nuspalvins Be You virtuvės alchemikas Vytautas Vaičaitis su komanda. Skoniai, kvapai ir kūrybinė energija pildys ne tik fizinius poreikius, bet ir puoselės emocinę ir dvasinę pusiausvyrą. Valgymas taps tavo kasdienine šventine meditacija ir patyrimine harmoningos mitybos mokykla.

*Pirmos dienos pilną patyrimų pavakarę “nuplausime” atpalaiduojančia ir gydomąja BE YOU sąmoningumo mokyklos bazine meditacija, kuri ne tik padeda efektyviai ir greitai perkrauti savo energetinius resursus, bet ir augina dėmesio koncentraciją bei energijos tekėjimą fiziniam kūne.

*Pirmos dienos vakarą vainikuos galingas “išsivalymo ritualas” su Leonora. Šis ritualas padės Tau ne tik “apsivalyti” nuo savo minčių, įpročių ir baimių, bet ir pritraukti tai, ko seniai nori, bet dar neturi. Po šios magiškos patyriminės kelionės įjungiama tylos erdvė ir einame ilsėtis.

Balandžio 21d. IVI-oji “IŠMINTIES MAGIJOS DIENA”

46749181_2152306028123488_2795366876052455424_o

* Tik prabudus rytą pradedame dėmesio lavinimo bazine “kūno skenavimo” meditacija ir budinsime kūną judesio ir išminties lavinimo praktika.

*Po skonių ir kvapų kelionės pusryčių oazėje, kelsime sparnus pažinti ibizos salą ir susijungti su jos gamta bei paplūdimiais. Kiekvienoje kelionėje, Tave lydės išmintį plečiančios užduotys bei įprasmininantys ritualai, su Leonora ir Be You komanda.

*Po prasmingos kelionės po gamtos šventyklas, jau namais tapusioje mūsų viloje tave pasitiks garuojančių pietų kvapai,  Turtinga poilsio praktika”su savimi” ir laikas pasiruošiant darbinei dienos pavakarei.

*Susitikimas praktinėje sąmoningumo ugdymo paskaitoje “vidiniai šešėliai”. Šios galingos praktikos metu, eisime per pasitikėjimą ir pažinimą savo ne visada matomų pusių bei daugelio negandų priežasčių. Po šios praktikos, įgalinima vidinio gyvenimo šeimininko matymas.

Balandžio 22 d. V-oji “SAKRALUMO” DIENA

1U3A6336

*Šią dieną dedikuojame energetiniam išsivalymui ir slegiančio pykčio bei nuoskaudų paleidimui . Rytą pradedame ypatingai gilia ir pilna tylos kvėpavimo praktika, kuri padeda išsilaisvinti iš streso ir pasiekti gilų atsipalaidavimą. Po šios praktikos neriame kartu su Leonora Be You į sakralią atleidimo meditaciją, kurios dėka, padedama paleisti pasamoniniam lygyje susikaupusius pyktį, nuoskaudas, bei atleisti žmonėms, kurių nebenori nešiotis daugiau savo erdvėje.

*Po prasmingų ir gilių rytinių praktikų, leidžiamės į sakralią tylos erdvę, kurioje specialių praktikų pagalba atidaromos durys susipažinti su savo baimėmis, jas priimti ir peržvelgti jų atsiradimo priežastis.

*Po gilių praktinių savianalizių ir meditacinės užduoties, išvykstame į įpartingai galingą Ibizos salos energetinę vietą, kurioje atliekame specialų baimių paleidimo ritualą. Trečioje pagal magnetinio lauko stiprumą pasaulio vietoje, su Leonora Be You atidaroma speciali manifestacijų erdvė, kurioje kiekviena dalyvė išmoksta įeiti į tiesioginį kontaktą su minčių ir norų energijos aktyvavimu ( po trijų dienų darbo ir intensyvaus manifestacijos ritualo, šimtams moterų pavyko transformuoti savo įprastinius gyvenimus į geriausią savo norų versiją).

 Balandžio 23 d. VI-oji “SĄMONINGO MOTERIŠKUMO DIENA”

46107031_2141275992559825_8792361872448815104_o

*Rytą pasitinkame senovės Deivių išminties praktikomis, aktyvinančiomis seksualumą, vaisingumą, dvasinnį ryšį kūne ir puoselėjimą malonumo bei laisvės būseną moters pasaulyje. Po šios rytinės praktikos, tylos erdvė bus “uždaryta” ir pradėsime šventinę moteriško sąmoningumo kelionę, pilną netikėtų ir džiuginančių pažinimų apie save ir Tavyje slypinčius talentus.

*Po skanių ir saulėtų pusryčių, susirenkame ypatingoje moteriškumo erdvėje, kur pradėsime kelionę į visatinės išminties šaknis - keturių elementų pažinimą per savo kūną ir psichoenergetiką. Garsų meditacijos ir judesių pagalba, Tau bus sudarytos visos sąlygos pažinti save per platesnį patyrimo spektrą ir susijungti ir išsilaisvinti iš visų įkalinančių savęs suvokimo aspektų. Ši praktika nuotaikinga, energinga, o svarbiausia laisvinanti ir grąžinanti moteriai, besąlygišką meilę ir savęs priėmimą.

*Atvertų pojūčių ir jutiminėje erdvėje tęsime susitikimą sąmoningumo lavinimo paskaitoje apie moters sakralumą, santykius bei aptarsime jau darytas seksualines ir energetines praktikas, kaip integruoti namuose. Leonora Be You atsakinės į tavo asmeninius klausimus,susijusius su santykiais, seksualumu, moters psichologinėmis ir fizinėmis ligomis bei galimybėmis iš jų išeiti.

*Saulėlydžio energija bus skirta nėrimui į vaikystę ir specialios hipnoterapinės meditacijos pagalba, Leonora Be You padės atidaryti Tau duris į savo vaikystę – viso dabartinio gyvenimo pasekmių priežastis, šaknis ir atsakymus į klausimus. Po šios meditacijos, bus tęsiama terapinė gyvenimo analizė ir su šia tema susijusios praktikos.

*Vakarą uždarysime žaisminga ir kūrybinga praktika “GYVENIMO TEATRAS”. Tai erdvė, kurioje atsiveria giluminiai Tavo talentai ir vidinė esmė. Po šios dienos pilnos žaismingos ir kristalizuojančios energijos pažinsi ne tik labiau save, bet ir suprasi savo supančią aplinką. To dėka,Tau gyvenimas taps aiškesnis, ne toks sudėtingas ir atsidarys daugiau erdvės meilei.

Balandžio 24 d. VII-oji “GYVENIMO ŠVENTĖS DIENA”

Mokymai moterims "Kelionė į save"

*Tikras savo gyvenimo šeimininkas žino, kaip džiaugtis ir mėgautis gyvenimu iš gylio ir prasmės. Todėl ši diena dedikuota prasmingam gyvenimo šventimui. Rytinę praktiką pradėsime su šventine muzika ir kūno išmintį budinančia “BE NEW” praktika.

*Išsimaudę baseine ir pasidalinę saulėtų šventinių pusryčių bendra erdve, nersime į paskutinį šios programos sąmoningumo plėtimo etapą, kuriame Leonora Be You atsakys į per visą darbinę savaitę dar neatsakytus Tavo asmeninius klausimus. Klausimų – atsakymų erdvė, šioje mokymų programoje ypatingai įdomi ir atidaranti visoms pokyčių ir galimybių transformacinę erdvę, kurios dėka begalė moterų jau yra pagerinusios savo gyvenimus.

*Kadangi ši diena pilna šventinių siurprizų, po gilios ir įdomios terapinės klausimų-atsakymų erdvės, kiekviena dalyvė gauna užduotį ruoštis savo geriausios savęs versijai, integruojant visos savaitės darbą į savo dabartį.

*Programai vainikuoti paskutinę dieną ruošimės sakraliai kakavos ceremonijai ir ekstatinei diskotekai:)

*Savaitės pabaigai atliekamas paskutinis šios mokymų savaitės ritualas, kurio metu yra įgalinamas tavo geriausia savęs versija bei pasitikėjimas savimi, o taip pat perduodama sakralinės erdvės darbinė instrukcija, kurią galėsi naudoti savo gyvenime, Tau prireikus.

Balandžio 25 d. VIII-oji “IŠVYKIMO DIENA“

*Džiaugsmingos, pilnos gyvenimo šviesos ir pasitikėjimo moterų akys, naujų draugių atsisveikinimai ir palaimingi  anktyvi BE YOU virtuvės pusryčiai išlydės kiekvieną į sekantį gyvenimo etapą – sąmoningumo praktiką kasdienybėje. Išvykimas į oro uostą iš vilos iki 10 val., išskrendančios vėliau gali organizuotis dieną Ibizos mieste (būtinai suteiksime rekomendacijų;)

*Kiekvieną dalyvę išlydėsime su 3 mėnesių “palaikymų paketu”, tam, kad galėtų integruoti pilną naujų potyrių ir pokyčių savaitę į savo gyvenimą.

*Ši programa ypatinga “gyvumu” ir autentišku pritaikymu, pagal kiekvienos dalyvės gyvenimiškas situacijas ir klausimus. Todėl kiekvieni mokymai yra unikalūs ir nepakartojami, bet tuo pačiu puikiai ir profesionaliai suplanuoti, kad kiekviena diena vis labiau priartintų prie savęs pažinimo, priėmimo ir meilės sau būsenos.

*Komanda pasilieka teisę keisti programos laikus atsižvelgiant į orus, bendrą grupinio darbo dinamiką ir dalyvių poreikį.

*Programoje dalyvauja ir kviestiniai svečiai bei terapeutai. Apie jų integravimą į mokymosi kelionę pranešame dalyvėms vietoje ir visada paliekame vietos siurprizams :)

REGISTRACIJA į mokymus:  http://bit.ly/kelioneisavebalandis2020

Galimybė rinktis iš dviejų paketų: 

1333 Eur+PVM (gyvenant jaukiuose dviviečiuose nameliuose šalia pagrindinio pastato. Nameliai turi dušą, tualetą. Didžiausi privalumai: ramybė, privatumas, lauko terasa su  vaizdu į gamtą, jūrą)

1555 Eur + PVM (gyvenant dviviečiuose-triviečiuose kambariuose pagrindiniame pastate, visi kambariai turi terasas bei vaizdą į sodą ar jūrą).

REGISTRACIJA į mokymus:  http://bit.ly/kelioneisavebalandis2020

Investicija į mokymų savaitę (tai ne tik savaitė bet ir palaikymas visam gyvenimui!) susidedanti iš:

- gyvenimas modernioje ibicietiško stiliaus viloje „LOTUS house“ su kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais tiesiai pro tavo langą bei „infinity“ baseinu.

„>Lotus_House-32

BE YOU komandos dėmesys ir rūpestis visą parą:) BE YOU komandoje tai ne vienerius metus savęs pažinimo keliu einančios, praktikuojančios ir kitiems žmonėms padedančios moterys, kurios dirba su žmonėmis taikydamos skirtingas terapijas: kūno atpalaidavimo, meditacijų, šokio, garso bei kūrybinių metodų terapijas.

dieviško skonio vegetariškas maitinimas, kurio mokymuose „Kelionė į save“ dalyvės patvirtins, kad nėra ragavę niekur kitur tai pilnavertis, subalansuotas, vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną bei pavakarių užkandis. Taip pat po mokymų išsiveši net 28 sveikos ir subalansuotos mitybos receptus savaitei sudėtus e-knygoje. Plačiau apie intuityvios gamybos šefo virtuvės paslaptis gali rasti čia: www.facebook.com/groups/BEYOUvirtuve

intuityvi ir jau 8 metus organizuojama transformuojanti sąmoningumo bei moteriškumo programa apimanti skirtingas meditacijas, sąmoningumo plėtimo paskaitas, darbą individualiai, poromis bei grupėmis, garso bei judesio meditacijas, moteriškumo bei seksualumo energetines praktikas, emocijų paleidimo technikas, dėmesingumo lavinimo užduotis ir visa tai ko sąmoningai neatskleidžiame:) Mokymų programa intensyvi ir vykstanti nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, po tokių kokybiškų savaitės mokymų jausitės lyg po mėnesio poilsio!

- mokymai nesibaigs tik savaite, visos dalyvės gaus unikalią DOVANĄ – 2,5 mėnesių trukmės online mokymų programą „Kelionė į save“ (kurios vertė 300 EUR) ir prie kurios galėsi prieiti visą gyvenimą. Tai išsamiai bei paprastai sudėtos mokymų temos video bei audio formatu, taip pat ir namų darbų užduotys bei bendraminčių pagalba tęsiant savęs pažinimo kelionę. Plačiau apie mokymus ČIA.

- Narystė BE YOU klube ir palaikymas grįžus. Video susitikimai bei išskirtiniai pasiūlymai tik BE YOU klubo merginoms.

pasiruošimas mokymams bei išskirtinai šiai mokymų grupei 3 mėnesiai po mokymų profesionali BE YOU komanda (susidedanti iš sertifikuotų koučingo specialistų) padės grįžus po mokymų integruoti gautas žinias bei praktikas bei palaikys tęsiant kelionę kas mėnesį vyksiančiuose grupės susitikimuose online bei gyvai. Toliau turėsi galimybę tęsti mokymųs „Kelionė į save“ antroje bei trečioje pakopose ar mentorystės programoje tiek kiek Tu pati norėsi tęsti šią kelionę.

- Vietinių salos gyventojų bei programos svečių dovanos kiekvienos sielai ir ypatingų salos vietų pažinimas;

- Pasitikimas ir nuvežimas į oro uostą

- Nelimituotas kiekis apelsinų :)

- vien dėl to, kad dalyvausi mokymuose tapsi teigiamų pokyčių dalimi. BE YOU komanda yra pasaulinės organizacijos B1G1 (buy1give1) dalimi, kurios dėka dalį kiekvienos dalyvės mokesčio skiriame skirtingoms iniciatyvoms remti.

Mokymų REGISTRACIJOS forma: http://bit.ly/kelioneisavebalandis2020

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Lėktuvo bilietai į/iš Ibisos;
 • Asmeninės išlaidos pirkiniams

 

 

Mokymų programa „Kelionė į save“ vyks ypatingoje vietoje –  autentiškame ibicietiškoje viloje „LOTUS house“. Ši vieta tai nuostabi erdvė su užburiančiais saulėlydžiais tiesiai prieš akis, su magišku baseinu bei skirtingų tipų kambariais. Gali rinktis gyventi moderniuose kambariuose pagrindinėje viloje arba gyventi magiškai gamtoje pasislėpusiuose nameliuose, kuriuose turėsi garantuotą privatumą ir tylą. Vilos teritorija – uždara, priklausys tik mums.

Eglė 39m. 3 vaikų mama dirbanti vadovaujantį darbą tarptautinėje kompanijoje šiuo metu yra baigusi jau dvi mokymų „Kelionė į save“ pakopas. Šiame video dalijasi, kodėl verta atvykti į mokymus „Kelionė į save“

Daugiau dalyvių atsiliepimų rasi ČIA.

Iškilus klausimams kreipkitės į info@leonorabeyou.com

Kviečiame susipažinti su DUK (dažniausiai užduodamais klausimais)

Kaip užsiregistruoti?

 1. Spausk šią nuorodą ir užpildyk registracijos formą:  http://bit.ly/kelioneisavebalandis2020
 2. Per 48 val. lauk BE YOU komandos žinutės su tolimesne informacija. Nesulaukus susisiek per info@leonorabeyou.com arba skambinkt telefonu +37061604532 (Eglė)
 3. Atlik pradinę įmoką ir pasirašyk mokymų sutartį.
 4. Sulaukus BE YOU komandos PATVIRTINIMO įsigyk kelionės bilietus (bilietai gali būti perkami patvirtinus susirinkusią grupę, užsiregistravusioms atsiunčiami rekomenduojami skrydžių laikai).
 5. Atsipalaiduok ir lauk mokymų pradžios. Labai raginame iš karto prisijungti į BE YOU klubo susitikimus, kur susitiksi mokymuose jau dalyvavusias merginas. Instrukcijas kaip pasiruošti belaukiant, gausite el.paštu.
Skaityti toliau

BE YOU festivalis moterims MOTERS PASLAPTYS

BE YOU festivalis

Šių dienų moters įvaizdis – aplipdytas visuomenės reikalavimais: būti visada gražia, jauna, sėkminga, rūpestinga mama, tobula žmona, atitikti grožio ir mados standartus, būti linksma ir įdomia kompanione. O kiek dar reikalavimų ir priekaištų be viso šio sąrašo keli pati Sau kasdieną, kai nesuspėji ar nepavyksta atitikti vieno ar kito reikalavimų standarto???!!!

Jei Tau atsibodo bėgti užsuktame savęs nepakankamumo rate, ieškant išeities ir atsakymų išoriniame pasaulyje ir esi pasiruošusi pagaliau pradėti gyventi savo įgimtą teisę būti unikalia, nepakartojama, nesenstančia, nenukonkuruojama malonumų šventykla. Vadinasi šis susitikimas skirtas būtent Tau !

 

Jau ketvirtus metus, organizuojamas “BE YOU festivalis“ atidaro duris Lietuvoje, susitikti šį kartą ypatingai svarbia tema, šventėje “MOTERS PASLAPTYS IR GYVENIMO ORGAZMAI“

Atėjo laikas švęsti Tavo gyvenimą moteriškame kūne.

Šios patyriminės moteriškų malonumų ir vidinio išsilaisvinimo kelionėjė, Tave lydės Leonora Be You - asmeninio tobulėjimo gidė, sąmoningumo mokyklos moterims „Kelionė į save“ įkūrėja, psichologė, knygos „Sielos aritmetika“ autorė bei transformacinių meditacijų vedlė. Daugiau apie Leonorą skaitykite www.leonorabeyou.com

 

Susitikimo metu:

 I ŠVENTĖS DALYJE laukia klausimai atsakymai bei gyva diskusija su Leonora Be You apie slapčiausias savęs pažinimo temas, seksualinės energijos įvaldymą ir santykių puoselėjimą su antrąja puse. Susitikimo atidarymas prasidės senovės išminties išlaikyta ir iki šių dienų išlikusia Deiviškumo praktika moterims, kuri augina pasitikėjimą savimi, aktyvina vidinę „įsimylėjimo“ būseną bei stiprina vidinę intuciją.

 II ŠVENTĖS DALYJE : leisimės į patyriminę sensorikos kelionę, kuri už žodžių ir suvokimo ribų padės Tau praktiškai patirti kas yra vidinė laisvė, pasitikėjimas savimi, meilė sau ir santykiai. Visos temos paliestos I – oje susitikimo dalyje jūsų klausimais, taps atsakymais per praktikas.

 

*Visas praktikas Leonora Be You perduoda ir „transliuoja“ iš pasaulinių išminties šaltinių, jos nesudėtingos ir tinkamos naudoti vakarietiškai moterų kultūrai kasdieniniam gyvenime. Praktikos kruopščiai atrinktos ir išgyventos pačios mokymų autorės bei daugelio gyvenimų išbandytos ir pozityvių rezultatų suteikiančios žinios.

 

Po šio susitikimo:

* išsineši tris pagrindines seksualumo praktikas, kurias paprasta integruoti į kasdieninį gyvenimą.

*artimiau susipažinsi su savyje glūdinčia kūrybine gyvybės energija - gausinti savo materialinę gerovę

*Išmoksi kaip aktyvinti jaunystės energiją savo kūne - stiprinti pasitikėjimą savimi.

*išsikristalizuosi santykių su savimi ir kitais ryšį bei jų svarbą Tavo gyvenime, bei išmoksi, kaip juos puoselėti

*prižadam sutiksi ne vieną naują bendramintę, merginos jau ne vienerius metus sako, kad vien dėl to verta sudalyvauti šiame dienos renginyje!:)

 

Programoje mūsų laukia ir gydantys muzikos garsai mmm… o BE YOU komanda ruošia siurprizus ir dovanas, prižadam bus GILU, STIPRU ir žinoma SMAGU!;)

Kiekviena auginanti savo išmintį Moteris, turi galimybę tapti Deive.

 

Turi klausimų? Susisiekime: info@leonorabeyou.com

ARTIMIAUSIAS BE YOU VASAROS FESTIVALIS 2020 rugpjūčio 9 d. platesnė informacija netrukus arba info@leonorabeyou.com

Skaityti toliau

NAUJAS online kursas su Leonora Be You

Susitikimas su geriausia savęs versija

4 modulių sąmoningumo plėtimo video kursas gilesniam savęs pažinimui

Leonora Egypt

Šis kursas Tau, jei ieškai:

 • PRASMĖS

  gilesnio savo gyvenimo kasdienybės suvokimo ir vidinės ramybės jausmo.

 • GYLIO

  integruojant dvasines patirtis į fizinius veiksmus ir stiprinant pasitikėjimą savimi.

 • MISTERIJOS

  matyti ženklus gyvenimo realybėje ir patirti meditacijos naudą tavo gyvenime.

 

Kurso temų aprašymas

INTUICIJA, VIDINIO ŽINOJIMO ATVEDIMAS, BENDRAVIMAS SU SAVO „VEDLIU“ BEI DIDESNĖS APIMTIES REALYBE:

 • Šiame susitikime Leonora detaliai pasakos apie LUNOS (aukštesniosios Leonoros „AŠ“) atsiradimą ir jos naudą kasdieniniam jos bei kitų žmonių gyvenime.
 • LUNA dalinsis kaip atskirti intuiciją nuo proto balso. Kaip atpažinti ego skirtingose savęs situacijose ir statyti negriaunamą pasitikėjimą savimi.
 • Praktikuosime kaip bendrauti su savo vedliu ir stiprinit ryšį su didesne realybės apimtimi.
 • Pirmojo susitikimo metu bus aktyvuojama Tavo asmeninė aukštesnioj AŠ autonominė tranformacinė sistema. Praktikuodama ją išmoksi, kaip apsaugoti savo erdvę, išsvalyti nuo blogų patirčių bei apsaugoti savo mylimuosius, savo kasdieniniam gyvenime.

 

GYVENIMAS IŠ MAŽIAUSIO PASIPRIEŠINIMO ERDVĖS IR KAIP PATEKTI Į PASITIKĖJIMO SAVIMI, BEBAIMĘ ERDVĘ.

 • Šioje LUNOS išminties erdvėje bus plečiamos sąmonės ribos, laisvinamos iš baimių ir skaudžių prisiminimų.
 • Meditacijos ir kvėpavimo praktikos pagalba mokinsimės prisiminti kaip sugrąžinti save į pasitikėjimo  ir santykio su savo VEDLIU erdvę.
 • Bendrausime iš kosminės ir visus mus siejančios išminties erdvės. Klausimų ir atsakymų forma plėsime matymą tarp fizinės ir dvasinės realybių, sujungiant apimtines žmogaus ir jo esmės formas, sustiprinant Tavo energetinę vibraciją įtakoti materialią realybę savo būtimi ČIA IR DABAR.

 

SUPRATIMAS IR PATYRIMAS MEILĖS IR NEMEILĖS SANTYKIŲ.

 • Iš aukštesniojo AŠ apimties nersime į „užstrigusius“ gyvenime patyrimus. Susipažinsime su kasdienine ir limituojančia  lūkesčių, atitikimų ir reikalavimų sistemą bei
 • praplėsime savo galimybes meilės suvokimo apimtyje.
 • Aptarsime „skaudžiausias“ vietas, kurioje dažniausiai užstringa mylinčios širdies augimo kelias ir integruosime išsilaisvinimo iš ego spąstų aukštesniojo AŠ atsitapatinimo praktiką.

 

INTEGRAVIMAS DIDESNĖS KOSMINĖS APIMTIES Į ŽEMIŠKĄ GYVENIMĄ IR MAGIŠKOS SAVO ESMĖS PRIĖMIMAS.

 • Šiame ypatingai magiškame, paskutiniame šių mokymų susitikime, aukštesniojo AŠ apimties kokybėje per LUNOS kanalą, bus naudojama gydomoji transformacinė energija, padėti pamatyti „sumažinto AŠ“ praeities patyrimus, traumas, atskrities suvokimą nuo Dieviško kanalo.
 • Baimės vibracija ir abejonės būsena bus keičiama į vidinio Kūrėjo, Dieviškojo AŠ apimtį, patirtį ir suvokimą, kaip savarankiškos ir laisvos esybės gyvenimo dabartį.
 • Praktinių suvokimų pagalbą, išsineši savo asmeninį aukštesniojo AŠ nuo savęs neatsiejamą  ryšį  ir nesibaigiančią jos integraciją į savo dabartinę realybę.

 

Platesnis kurso aprašymas ČIA.

PRISIJUNK INTERNETU (priėjimas suteikiamas visam gyvenimui!:) http://onlinekursai.kelioneisave.lt/courses/luna arba rašyk į info@leonroabeyou.com ir padėsime Tau prisijungti!

Skaityti toliau

Mokymai moterims „Kelionė į save“ 2019 ruduo

Transformacinė sąmoningo moteriškumo savaitė

2019 m. lapkričio 9-16 d. dienomis Ibisos saloje

UNIKALI galimybė tik du kartus metuose, VIETŲ skaičius RIBOTAS!

DSC02314

Sveika atvykusi, į patyriminę, pilną vidinių atradimų, pokyčių ir suvokimų savaitę. Ši, jau legenda tapusi mokymų programa “Kelionė į save”, gyvuoja daugiau nei aštuonerius metus ir prisilietė prie šimtų moterų teigiamų gyvenimo pokyčių. Tad jei jau suvirpėjo Tavo širdis pažinti save iš arčiau šioje erdvėje – prisijunk prie šios intensyvios, transformuojančios mokymų programos trunkančios daug ilgiau negu tik savaitę.  Tavęs laukia pasiruošimo bei tris mėnesius trunkantys palaikymo susitikimai grįžus po mokymų, taigi tai galimybė prisijungti prie BE YOU sąmoningumo ir savirealizacijos mokyklos ir bendraminčių rato bent keturiems mėnesiam o jei norėsis ir visam gyvenimui!

Geriausiai programą apibūdina šimtai joje dalyvavusių moterų savo gyvomis istorijomis ir atsiliepimais, kuriuos gali rasti ČIA.

SAVAITĖS “KELIONĖ Į SAVE” PROGRAMA: 

Lapkričio 9 d. I-oji “ATVYKIMO DIENA”

Organizuosime pasitikimą oro uoste grupėmis priklausomai nuo dalyvių skrydžių ~22val. Tavęs jau lauks mūsų mokymų namai – jauki vila, šildantis, pilnas meilės maistas, Leonoros ir Be You komandos šilta kompanija ir pokalbiai pasitiks Tave, laukiant susirenkančių bendraminčių iš skirtingų pasaulio šalių.

Lapkričio 10-11 d. II-oji “ĮSIJUNGIMO DIENOS”

1U3A6199

*Rytą pradedame “NIA” įkvėpta nuotaikinga “Be New” praktika, išlaisvinančia kūną ir mintis, o svarbiausia padėsiančia išsilaisvinti nuo atsivežtų rūpesčių ir nuovargio, kad darbinė diena prasidėtų turiningai ir nekasdieniškai.

*Po skanių pusryčių ir pasiplaukiojimo baseine, iškilmingai atidarome mokymų erdvę, susipažindamos su vidinėmis taisyklėmis. Prasmingų įžvalgų ir žaismingų praktikų pagalba, atidaroma pasitikėjimo erdvė susipažinti su kelionės bendramintėmis ir ypatinga erdvės misterija, per kurią visą savaitę ves, mokymų programos autorė Leonora Be You, bendraįkūrėjos seserys Eglė ir Ieva Blekaitytės bei Be You komandos “angelai”.

*Kieviena diena Tave pasitiks pilna intensyvių, netikėtų įžvalgų apie save ir giluminių suvokimų apie gyvenimą. Šį šventą darbą vainikuos poilsio pertraukos, kurias nuspalvins Be You virtuvės alchemikas Vytautas Vaičiatis su komanda. Skoniai, kvapai ir kūrybinė energija pildys ne tik fizinius poreikius, bet ir puoselės emocinę ir dvasinę pusiausvyrą. Valgymas taps tavo kasdienine šventine meditacija ir patyrimine harmoningos mitybos mokykla.

*Pirmos dienos pilną patyrimų pavakarę “nuplausime” atpalaiduojančia ir gydomąja BE YOU sąmoningumo mokyklos bazine meditacija, kuri ne tik padeda efektyviai ir greitai perkrauti savo energetinius resursus, bet ir augina dėmesio koncentraciją bei energijos tekėjimą fiziniam kūne.

*Pirmos dienos vakarą vainikuos galingas “išsivalymo ritualas” su Leonora. Šis ritualas padės Tau ne tik “apsivalyti” nuo savo minčių, įpročių ir baimių, bet ir pritraukti tai, ko seniai nori, bet dar neturi. Po šios magiškos patyriminės kelionės įjungiama tylos erdvė ir einame ilsėtis.

Lapkričio 12 d. II-oji “IŠMINTIES MAGIJOS DIENA”

46749181_2152306028123488_2795366876052455424_o

* Tik prabudus rytą pradedame dėmesio lavinimo bazine “kūno skenavimo” meditacija ir budinsime kūną jau pamilta “Be New” kūno judesio ir išminties lavinimo praktika.

*Po skonių ir kvapų kelionės pusryčių oazėje, kelsime sparnus pažinti ibizos salą ir susijungti su jos gamta bei paplūdimiais. Kiekvienoje kelionėje, Tave lydės išmintį plečiančios užduotys bei įprasmininantys ritualai, su Leonora ir Be You komanda.

*Po prasmingos kelionės po gamtos šventyklas, jau namais tapusioje mūsų viloje tave pasitiks garuojančių pietų kvapai,  Turtinga poilsio praktika”su savimi” ir laikas pasiruošiant darbinei dienos pavakarei.

*Susitikimas praktinėje sąmoningumo ugdymo paskaitoje “vidiniai šešėliai”. Šios galingos praktikos metu, eisime per pasitikėjimą ir pažinimą savo ne visada matomų pusių bei daugelio negandų priežasčių. Po šios praktikos, įgalinima vidinio gyvenimo šeimininko matymas.

*Darbinį vakarą vainikuos ypatinga gydomoji garso meditacija, palydinti į daugiadimensinį savęs patyrimą per judesį, kvėpavimą, garsą, bei tylą.

Lapkričio 13 d. III-oji “SAKRALUMO” DIENA

1U3A6336

*Šią dieną dedikuojame energetiniam išsivalymui ir slegiančio pykčio bei nuoskaudų paleidimui . Rytą pradedame ypatingai gilia ir pilna tylos kvėpavimo praktika, kuri padeda išsilaisvinti iš streso ir pasiekti gilų atsipalaidavimą. Po šios praktikos neriame kartu su Leonora Be You į sakralią atleidimo meditaciją, kurios dėka, padedama paleisti pasamoniniam lygyje susikaupusius pyktį, nuoskaudas, bei atleisti žmonėms, kurių nebenori nešiotis daugiau savo erdvėje.

*Po prasmingų ir gilių rytinių praktikų, leidžiamės į sakralią tylos erdvę, kurioje specialių praktikų pagalba atidaromos durys susipažinti su savo baimėmis, jas priimti ir peržvelgti jų atsiradimo priežastis.

*Po gilių praktinių savianalizių ir meditacinės užduoties, išvykstame į įpartingai galingą Ibizos salos energetinę vietą, kurioje atliekame specialų baimių paleidimo ritualą. Trečioje pagal magnetinio lauko stiprumą pasaulio vietoje, su Leonora Be You atidaroma speciali manifestacijų erdvė, kurioje kiekviena dalyvė išmoksta įeiti į tiesioginį kontaktą su minčių ir norų energijos aktyvavimu ( po trijų dienų darbo ir intensyvaus manifestacijos ritualo, šimtams moterų pavyko transformuoti savo įprastinius gyvenimus į geriausią savo norų versiją).

*Transformacinės dienos vakarą vainikuoja stipri praktika “kelionė per būsenų kambarius”, kurios metu Leonora Be You, specialių garsų ir būsenų pagalba, veda Tave per skirtingus gyvenimo etapus, sugrąžinant į situacijas, kurias vis dar nešiojiesi savyje, bet neleidi aiškiai sau to matyti . Ši stipri ir aktyvi praktika sugrąžina vidinę jėgą ir jausmą savo gyvenimo šeimininkės bei išlaisvina nuo senų ir toksnių įsitikinimų, kurie neleidžia įtakoti savo gyvenimą į teigiamą pusę.  Paskutinė praktiko dalis pilna meilės ir ramybės, kuri grąžina pasitikėjimą meile ir jos tikrąja jėga. Po šios praktikos moteris švyti vidine savo galia ir vidinė transfomacija teigiamai įtakoja tolimesnius Tavo gyvenimo žingsnius bei santykius su aplinkiniais. Per daugelių metų praktikos matome teigiamą, transformacinę praktikos įtaką tolimesniuose dalyvių gyvenimuose.

 Lapkričio 14 d. V-oji “SĄMONINGO MOTERIŠKUMO DIENA”

46107031_2141275992559825_8792361872448815104_o

*Rytą pasitinkame senovės Deivių išminties praktikomis, aktyvinančiomis seksualumą, vaisingumą, dvasinnį ryšį kūne ir puoselėjimą malonumo bei laisvės būseną moters pasaulyje. Po šios rytinės praktikos, tylos erdvė bus “uždaryta” ir pradėsime šventinę moteriško sąmoningumo kelionę, pilną netikėtų ir džiuginančių pažinimų apie save ir Tavyje slypinčius talentus.

*Po skanių ir saulėtų pusryčių, susirenkame ypatingoje moteriškumo erdvėje, kur pradėsime kelionę į visatinės išminties šaknis - keturių elementų pažinimą per savo kūną ir psichoenergetiką. Garsų meditacijos ir judesių pagalba, Tau bus sudarytos visos sąlygos pažinti save per platesnį patyrimo spektrą ir susijungti ir išsilaisvinti iš visų įkalinančių savęs suvokimo aspektų. Ši praktika nuotaikinga, energinga, o svarbiausia laisvinanti ir grąžinanti moteriai, besąlygišką meilę ir savęs priėmimą.

*Atvertų pojūčių ir jutiminėje erdvėje tęsime susitikimą sąmoningumo lavinimo paskaitoje apie moters sakralumą, santykius bei aptarsime jau darytas seksualines ir energetines praktikas, kaip integruoti namuose. Leonora Be You atsakinės į tavo asmeninius klausimus,susijusius su santykiais, seksualumu, moters psichologinėmis ir fizinėmis ligomis bei galimybėmis iš jų išeiti.

*Saulėlydžio energija bus skirta nėrimui į vaikystę ir specialios hipnoterapinės meditacijos pagalba, Leonora Be You padės atidaryti Tau duris į savo vaikystę – viso dabartinio gyvenimo pasekmių priežastis, šaknis ir atsakymus į klausimus. Po šios meditacijos, bus tęsiama terapinė gyvenimo analizė ir su šia tema susijusios praktikos.

*Vakarą uždarysime žaisminga ir kūrybinga praktika “GYVENIMO TEATRAS”. Tai erdvė, kurioje atsiveria giluminiai Tavo talentai ir vidinė esmė. Po šios dienos pilnos žaismingos ir kristalizuojančios energijos pažinsi ne tik labiau save, bet ir suprasi savo supančią aplinką. To dėka,Tau gyvenimas taps aiškesnis, ne toks sudėtingas ir atsidarys daugiau erdvės meilei.

Lapkričio 15 d. VI-oji “GYVENIMO ŠVENTĖS DIENA”

46814201_10161081045490335_1558291964091170816_o

*Tikras savo gyvenimo šeimininkas žino, kaip džiaugtis ir mėgautis gyvenimu iš gylio ir prasmės. Todėl ši diena dedikuota prasmingam gyvenimo šventimui. Rytinę praktiką pradėsime su šventine muzika ir kūno išmintį budinančia “BE NEW” praktika.

*Išsimaudę baseine ir pasidalinę saulėtų šventinių pusryčių bendra erdve, nersime į paskutinį šios programos sąmoningumo plėtimo etapą, kuriame Leonora Be You atsakys į per visą darbinę savaitę dar neatsakytus Tavo asmeninius klausimus. Klausimų – atsakymų erdvė, šioje mokymų programoje ypatingai įdomi ir atidaranti visoms pokyčių ir galimybių transformacinę erdvę, kurios dėka begalė moterų jau yra pagerinusios savo gyvenimus.

*Kadangi ši diena pilna šventinių siurprizų, po gilios ir įdomios terapinės klausimų-atsakymų erdvės, kiekviena dalyvė gauna užduotį ruoštis savo geriausios savęs versijai, integruojant visos savaitės darbą į savo dabartį. Todėl šioje dalyję kviečiame Tave budinti savo kūrybingumą per aprangą bei savo geriausios aš versijos pristatymą.

*Savaitės pabaigai atliekamas paskutinis šios mokymų savaitės ritualas, kurio metu yra įgalinamas tavo geriausia savęs versija bei pasitikėjimas savimi, o taip pat perduodama sakralinės erdvės darbinė instrukcija, kurią galėsi naudoti savo gyvenime, Tau prireikus.

Lapkričio 16 d. VII-oji “IŠVYKIMO DIENA“

*Džiaugsmingos, pilnos gyvenimo šviesos ir pasitikėjimo moterų akys, naujų draugių atsisveikinimai ir palaimingi  anktyvi BE YOU virtuvės pusryčiai išlydės kiekvieną į sekantį gyvenimo etapą – sąmoningumo praktiką kasdienybėje. Išvykimas į oro uostą iš vilos iki 12 val., išskrendančios vėliau gali organizuotis dieną Ibizos mieste (būtinai suteiksime rekomendacijų;)

*Kiekvieną dalyvę išlydėsime su 3 mėnesių “palaikymų paketu”, tam, kad galėtų integruoti pilną naujų potyrių ir pokyčių savaitę į savo gyvenimą.

*Ši programa ypatinga “gyvumu” ir autentišku pritaikymu, pagal kiekvienos dalyvės gyvenimiškas situacijas ir klausimus. Todėl kiekvieni mokymai yra unikalūs ir nepakartojami, bet tuo pačiu puikiai ir profesionaliai suplanuoti, kad kiekviena diena vis labiau priartintų prie savęs pažinimo, priėmimo ir meilės sau būsenos.

*Komanda pasilieka teisę keisti programos laikus atsižvelgiant į orus, bendrą grupinio darbo dinamiką ir dalyvių poreikį.

*Programoje dalyvauja ir kviestiniai svečiai bei terapeutai. Apie jų integravimą į mokymosi kelionę pranešame dalyvėms vietoje ir visada paliekame vietos siurprizams :)

REGISTRACIJA į mokymus UŽDARYTA. Sekantys mokymai balandžio 18-25d. platesnė informacija čia.

Skaityti toliau

Be You Seserijos susitikimas

GEGUŽĖS 12-17d. magiškoje vietoje netoli Monserat vienuolyno kalnų apsuptyje Ispanijoje

Augindamos tradiciją sugrįžti į vienį, bendrystę, savęs refleksiją kaip atsakingos sakralaus moteriškumo skleidėjos, norime atidaryti duris TAU į vieną kartą per metus vykstantį seserijos suvažiavimą, kurio pagrindinė tema – „sakralus seksualumas daugiadimensinėje gyvenimo manifestacijoje“ .

Tam kad galėtume įsileisti į save naują, sakralios, aukštos vibracijos savęs kaip deivės ir nekaltybės sergėtojos suvokimą - svarbu išjudinti giluminius vandenis.

 • Jeigu jau pasiilgai Be You seserų rato, šilto apsikabinimo ir draugiško žvilgsnio pilno besąlygiškos meilės… 
 • Kokybiško ir gilaus pasibuvimo kartu bei su pačia savimi… 
 • Visoms kartu nėrimo į sakralinę moters išmintį – moterišką misteriją…
 • pilnai pasitikint erdve ir vykstančia magija – sugrįžti į save, į savo jėgos vietą… 
 • buvimo “čia ir dabar”, susiliejant su gamta, su visais potyriais, jausmais, kvapais, skoniais..
… laukiame Tavęs prisijungiant! 

 

Šios magiškos savaitės metu:

 • nersime į sensorinės, seksualinės energijos, moters jaunystės ir lengvumo šaltinį
 • auginsime savo moterišką potencialą ir artėsime aukštesniosios Savęs link
 • geriau pažinsime savo vidinę deivę- moterį, kuri gyvena ir veikia savo kasdienybėje vedama savo vidinių norų
 • sustiprinsime savo pasitikėjimą savimi, savo pojūčiais, savo seksualumu
 • apsime dar sąmoningesnės, spindinčios vidiniu ir išoriniu gražiu, bei įkvepiančios save ir aplinkinius

Be You seserijos susitikimas skirtas jau buvusioms II-oje ar III-oje „Kelionė į save“ pakopose.
Susitikimas įvyks gegužės 12-17d.  jau trečiąjį kartą Be You istorijoje ir pirmąjį kartą šioje magiškoje vietoje, netoli Berselonos, Montserrat vienuolyno kalnų papėdėje.

Vieta: L’Hort de la Riera https://www.retirosterapeuticos.com/ ,

Trumpas video iš mūsų vietos:

Investicija: 980 Eur + PVM (dalyvaujančioms pirmą kartą) ir 880 Eur + PVM (jau dalyvavusioms bent vieną kartą III-oje pakopoje).

Į kainą įskaičiuota:

* Mokymų programa gegužės gegužės 12-17d.

* Apgyvendinimas dviviečiuose arba triviečiuose kambariuiose

* Nuostabus maistas, ruošiamas mūsų mylimo Be You virtuvės šefo Vyto

* Transportas organizuotas grupei: iš Barselonos oro uosto 12d. 14val, grįžimas į Barseloną, 17d. 18val. (pakeliui aplankant Montserrat vienuolyną).

Papildomai:

* Pietūs 12d., apie 15-20 Eur, Montserrat vienuolyno aplankymas 16 Eur.

* Kelionės bilietai

Jei jauti, kad širdis šaukia prisijungti, registruokis: info@leonorabeyou.com, nurodydama: Seserijos susitikimas Barselonoje arba skambinkite Eglei +37061604532.

Skaityti toliau