Mentorystė

Mentorystės programa moterims „Gyvenimo profesionalė“

Ar nori rasti aiškią kryptį savo svajonių gyvenimo link? O gal jau gyveni savo svajonę ir nori augti toliau, žiūrėti dar plačiau ir mąstyti globaliau?

Ar klausi savęs, kodėl atsikeli kiekvieną dieną ir darai tai, ką darai? O gal norėtum savo kasdienybę dar labiau įprasminti?

Ar dažnai jautiesi, kad keičiantis tavo pasauliui atsiduri santykių aklavietėje su antrąja puse, tėvais, draugais?

Ar jauti, kad užsisukus reikalų rate neberandi vietoj sau? Tikrajai SAU, o meilės sau sąvoka tau tik skambūs žodžiai?

Ar jau pradėjai ruoštis netolimai ateičiai, kuomet neliks beveik visų dabar egzistuojančių specialybių ir darbų? O ar žinai ką veiksi ir kaip realizuosi save ateityje?

Jei esi čia, vadinasi Tavyje kirba bent vienas iš šių klausimų (o gal net ir visi..?) Žinau, kad tokiame gyvenimo tempe šis minčių srautas gali išvaryti iš proto, BET gera žinia ta, kad TU nusprendi KAIP valdyti šį srautą ir KĄ su visu tuo daryti jau DABAR nelaukiant išsvajotos ateities?!

Kviečiame Tave į kelionę… kelionę be pabaigos… kelionę pažindinantis su savo vidinius – dvasiniu pasauliu, savo esme, vidiniais resursais, bei su savo asmenybe – savo charakteriu, ego, įpročiais.

Šie 6 mėnesiai kartu dirbant su savimi bei bendramintėmis moterimis grupėje, gali atidaryti tau duris į kitokios kokybės gyvenimą. Nebuvo nei vienos mentorystės programos dalyvės, kuriai gyvenimas nesikeitė. Ši programa ne apie mus, ji apie Tave, jos temas ir kryptį diktuos Tavo klausimai ir visų mūsų bendra kuriama erdvė. Erdvė, kurioje saugu atsiskleisti, reflektuoti, pasižiūrėti į save, įgarsinti vidinius konfliktus, keistis ir keisti savo kasdienybę ir nesvarbu ar tai būtų naujo hobio pavertimas mylima veikla, ar senos svajonės įgyvendinimas, ar didesnis dėmesys kūnui ir natūraliai „tirpstantys“ kilogramai, ar savivertės, pasitikėjimo savimi klausimai, savęs priėmimas ar asmeninių finansų peržiūra, savo ribų praėjimas visa tai telpa į šią 6 mėnesių kelionę, kurioje lydėsime tave mes – Leonora, Ieva ir Eglė.

Mentorystės programos metu gausi praktinių įrankių, paremtų ilgalaikėmis mentorių psichologijos, koučingo, sąmoningo verslo bei kitomis studijomis ir svarbiausia PRAKTIKA, kuri ir gali keisti realybę į tokią, kokios norėsi Tu. Šešių mėnesių (2019m. kovo – rugpjūčio mėn.) programa apims tris gyvenimo sritis: santykius su išoriniu pasauliu (socialinis gyvenimas, darbas, išorinė savirealizacija), santykius su artimaisiais (asmeninis gyvenimas),  santykius su savo vidiniu pasauliu  (sąmoningumo plėtimas, vidinė ramybė ir savirealizacija).

Mentorystės programa skirta TAU jei nori prisiimti AKTYVIĄ poziciją ir nori realizuoti savo VIDINĮ augimą IŠORINIAME pasaulyje.

BE YOU Mentorystės programos „Gyvenimo profesionalė“ metu skirta TAU, jeigu:

 • nori išsiaiškinti savo unikalų talentą, jį išsigryninti ir pristatyti visuomenei;
 • nori ugdyti pasitikėjimą savimi;
 • keli klausimus į kuriuos neturi atsakymo, bet nori juos surasti bei „išjausti“ savyje;
 • nori išmokti gyventi sąmoningesnį gyvenimą kiekvieną dieną;
 • tau įdomus sąmonės praplėtimo bei dvasinio intelekto temų integravimas kasdienybėje;
 • ieškai prasmingų savirealizacijos būdų, tačiau nedrįsti pradėti;
 • nori palaikymo bei atskaitomybės, kuri padėtų tau tobulėti greičiau;
 • nuolatinis mokymasis bei vidinis ir profesinis augimas yra tavo norimas gyvenimo būdas.

BE YOU Mentorystės programos susitikimų temos:

 1. Programos „Gyvenimo profesionalė“ atidarymas. Programos dalyvių prisistatymas, kiekvienos iššūkių pasidalijimas, supažindinimas su programos struktūra ir darbo principais.
 2. KRYPTIS. Tikslų išsigryninimas. Mano vertybės. „Atskaitomybių“ partnerių paskelbimas. Laikas klausimams ir diskusijai.
 3. GYVENIMO MISTERIJA. Meditacija su Luna. Pirmosios praktikos – iššūkio pristatymas.
 4. Asmeninė legenda. Vizija. Mane įkvepianti rutina. Mano asmeniniai finansai. Laikas klausimams.
 5. Bendras ratas ir pasidalijimas progresu siekiant savo tikslų, laikas klausimams.
 6. GYVENIMO MISTERIJA. Meditacija su Luna. Sąmoningumo praktika.
 7. SAVĘS PRIĖMIMAS. Meilė sau. Santykiai su savimi, artimaisiais, pasauliu. Pasitikėjimas savimi. Savivertė.
 8. SAVIREALIZACIJA. Savęs pristatymas, pozicionavimas. Tavo talentų ir veiklos išgryninimas. Planas vizijos įgyvendinimui.
 9. GYVENIMO MISTERIJA. Meditacija su Luna. Sąmoningumo praktika – sekančio iššūkio pristatymas.
 10. ĮSISĄMONINIMAS. Tikslų aptarimas ir sekantys žingsniai, laikas klausimams.

 

Ką sako BE YOU Mentorystės programos dalyvės:

„Man davė vidinę ramybę ir pasitikėjimą Visata ir savimi. Taip pat davė BENDRYSTĘ. Ryšį su kitomis dalyvėmis ir galimybę „atsiveidrodžiuoti“. Ir, žinoma, gausybę praktikų, kurias galėjau išbandyt, įtvirtint, ir pasidalint (kas labai svarbu) „feedbacku“ su kitomis dalyvėmis.“ – Ieva, 38 m.

„Dalyvavimas Be You mentorystės programoje buvo magiškas ir įdomus mažų mažiausiai…Po pirmos ir antros „Kelionė į Save“ pakopos turėjau nemažai žinių, bet tikslų pasiekimui trūko dar kažko (laiko planavimo, tikslų peržiūrėjimo periodiškai, kontrolės). Todėl ir užsiregistravau į šią programą. Tikrai gavau tai, ko reikėjo taip pat naujų praktikų ir kitų naudingų žinių bei naujų pažinčių. Labai esu dėkinga. Didžiausias įspūdis tai bendravimas su realybe, kuri pateikė tikrai daug staigmenų. Suvokiau, kad Realybė yra Gyva… su ja bendrauti reikia nuoširdžiai, sąžiningai taip pat atsakingai, pagarbiai… Dėkoju už naujus patyrimus„  – Audronė, 47 m.

„Aš pradėjau auginti savo sąmoningumą. Pradėjau stebėti ir priimti savo jausmus. Pradėjau medituoti. Buvo gera stebėti kitų dalyvių vidinį augimą. Išsigryninau veiklą, kuria noriu užsiimti.“ – Rita

„Mentorystės programa man davė drąsos prisiimti atsakomybę už savo svajonę ir ją pildyti nesvarbu kokiomis nepatogiomis sąlygomis. Man davė šviesą atsikelti beveik kiekvieną rytą su ta mintimi kodėl aš atsikėliau, kodėl esu čia ir ką dėl to žadu padaryti. Man davė saugią erdvę, kurioje galėjau išleisti auką, atverti kritikės kaukę ir būti priimta tokia kokia esu tą akimirką. Tai erdvė, kurioje mes visos neturėjome asmeniškumų, jautėmės išklausyta viena kitos, palaikoma…Davė veidrodžius, kurie atspindėjo mano baimes, vidinius kampelius ir pasipriešinimus, o taip pat ir socialinėje erdvėje svarbius aspektus kaip pildyti savo norą.“ – Živilė, 28 m.

„Pasijutau, kad esu ne viena su tomis pačiomis problemomis, mintimis, atradimais ir praradimais. Mentorystė man davė pasitikėjimą savimi ir visata, išmokau, žiūrėti į save kaip į kūrėją, supratau kad ir tik aš atsakinga už savo gyvenimą ir supratau, kad tai kas vyksta, vyksta dėl kažkokios priežasties. Išmokau žaisti gyvenimą.“ – Violeta, 54 m. grožio salono savininkė Airijoje

„Ši programa suteikia palaikymą, einant savęs tobulinimo keliu. Ji kaip užnugaris, nors žinai, kad nesi vienas, bet fizinis buvimas, bendras ratas, sustiprina, pastūmėjo judėti toliau. Ši programa davė žinių ir nurodė galimybes, kaip ir ką gali daryti. Pabūti tarp bendraminčių man yra svarbu.“ Gintė, 36 m.

„Mentorystės programa man davė pasitikėjimo jausmą, kad tai, kas vyksta Gyvenime yra tai, ko reikia :) Kad kiekvienas yra svarbus ir reikalingas, kad kiekvienas yra vertybė. Pirmuosius žingsnius link savo svajonių. Pilną savęs pamatymą ir galimybę su tuo dirbti. Žmones, kuriems gali sakyti taip, kaip yra, jautiesi, be norėjimo pagrąžinti ar įtikti. Išgirstą intuiciją.“ Lina

 

PROGRAMOS mentorės

Leonora  – asmeninių pokyčių vedlė, praktinė psichologė, pagrindinė BE YOU filosofijos įkvėpėja daugiau nei 10 metų besigilinanti į žmogaus potencialo ribas ir jų plėtimą. Leonora jau 7 metus veda patyriminius mokymus moterims Lietuvoje ir užsienyje, yra knygos „Sielos aritmetika“ autorė, meditacijų gidė. Leonora programoje bus Tavo dvasinio, nematomo, „neapčiuopiamo“ pasaulio gidas. Temos su kuriomis dirbsime: balansas tarp trijų pasaulių (asmeninio, socialinio bei vidinio/intymaus), darbas su šešėlinėmis pusėmis, kaip gyventi iš esybės kiekvieną dieną, kad gyvenimas taptų tarsi meditacija, nuolatinis pokalbis su realybe, intuicijos ir širdies klausymas; kaip tikėti savimi ir pasitikėti realybe kai gąsdina nežinomybė; tavo didesnė misija; kodėl esi čia ir ką paliksi po savęs?

Ieva -  tarptautinėse organizacijose Baltijos šalyse ir Ispanijoje daugiau nei 15 metų personalo vadove dirbusi Ieva nuoširdžiai tiki, kad kiekvienas žmogus privalo turėti aiškius tobulėjimo tikslus, tam, kad rastų sau tinkamiausią vietą organizacijoje ar tiesiog galėtų nuolatos augti ir maksimaliai panaudoti ir toliau ugdyti turimus talentus. Tam, kad žmogus pasiektų pačių geriausių rezultatų, jo motyvacija, šalia esančio lyderio/ vadovo nuolatinis grįžtamasis ryšys ir mentoriaus ir/ar koučerio pagalba yra neatsiejama ugdymo proceso dalis. Temos su kuriomis dirbsime: tavo asmeniai tikslai, atgalinis grįžtamasis ryšys ir darbas su „atskaitomybės“ partnerėmis, santykis su savimi ir artimaisiais.

Eglė – BE YOU projektų iniciatorė ir pagrindinė koordinatorė. Dirbusi tarptautinėse organizacijose pardavimų, marketingo, socialinės atsakomybės srityse bei kaip prekės ženklo vadovė. Jau ne vienerius metus Eglė savo gyvenime turi ne vieną mentorių ir dirba kartu su B1G1 pasaulinės iniciatyvos įkūrėju Paul Dunn bei futuristo Roger James Hamilton programomis. „Mane tiesiog „veža“ noras, kad kiekvienas atrastų savo unikalų talentą, susikurtų prasmingą veiklą iš to ir galėtų gyventi įdomų bei turtingą visomis prasmėmis gyvenimą.“  Temos su kuriomis dirbsime: geriausia tavo pačios versija; tavo vizija, norai ir konkretūs žingsniais jiems įgyvendinti; tavo unikalus talentas ir jo „supakavimas“, tavo asmeninis „brand’as“.

Kartu per metus BE YOU komanda į mokymus, konsultacijas ir patyrimines programas su pasaulinio lygio praktikais ir ekspertais investuoja per  20 000 Eur ir praktikas integruoja į savo gyvenimus, o dabar norime tuo pasidalinti ir su Tavimi!

Koks BE YOU mentorystės programos unikalumas?

 • skirtas tik moterims, kurią sukūrė BE YOU komanda, turinti daugiau nei 8 metus praktikos darbe su įvairiomis moterų sąmoningumo lavinimo programomis;
 • apjungia net 3 mentores, kurios kartu turi sukaupę daugiau nei 40 metų darbo patirties profesinėje srityje bei asmenybės tobulėjime ir emocinio bei dvasinio intelekto lavinime;
 • programą išbandžiusios moterys teigia, jog ji viršijo jų lūkesčius;
 • programa gimė iš poreikio padėti moterims tapti sąmoningesnėmis, stipresnėmis, galinčiomis gyventi iš esybės bei klausantis savo intuicijos ir įgyvendinti pokyčius ne tik savo šeimose, bet ir visuomenėje;
 • programoje bus dirbama individualiose, grupinėse sesijose bei taip pat porose su savo „atskaitomybės“ partnere;
 • dirbsime su praplėstos sąmonės būsena ir praktikuosime kaip gyventi joje kiekvieną dieną;
 • kelsime sau iššūkius ir vienos kitoms padėsime juos įgyvendinti ;
 • dalinsimės savo unikaliomis patirtimis bei situacijomis;
 • subursime naujų bendraminčių ratą, su kuriomis kartu kursime bendrus projektus bei padėsime juos viena kitai įgyvendinti;
 • mokysimės gyventi taip, kai gyvenimas tampa tarsi meditacija, kuomet augi ir tobulėji lavindama asmenybę bei vis labiau girdėdama savo širdį ir intuiciją
 • Gali rinktis iš dviejų programos paketų priklausomai pagal Tavo poreikius:
 • Programa vyksta tik kartą metuose. Sekanti grupė bus renkama tik 2021-aisiais!
 • Turėsi išskirtines nuolaidas kitiems BE YOU mokymams ir renginiams.

Kaip veikia Mentorystės programa?

 • Programą sudarys 10 grupinių 2-2,5 val. trukmės video susitikimų (2k. per mėnesį)  su Leonora, Egle ir Ieva (2020 sausio-birželio mėnesiais, detalus susitikimų laikas bus patikslintas užsiregistravusioms)
 • Po kiekvieno grupės susitikimo gausi susitikimo audio bei video įrašus bei mokymosi  medžiagą, kuriuos galėsi perklausyti bet kada ir bet kur (viskas bus talpinama internetinėje platformoje, kurią pasieksi neribotą laiką net ir programai pasibaigus)
 • Darbas vyks tiek grupėje, tiek porose, tiek individualiai.
 • Kiekviena programos dalyvė suformuluos tikslą, kurio sieks programos metu
 • Kiekviena dalyvė papildomai turės individualią koučingo ir tikslų išsikėlimo sesiją su Ieva. „Nelimituoto“ paketo dalyvės turės individualų augimo planą bei galimybę individualiai konsultuotis su trimis programos mentorėmis abiems pusėms patogiu metu.
 • Per pirmąjį programos mėnesį  gausi „atskaitomybės“ partnerę su kuria padėsite viena kitai siekti progreso (nesijaudink, duosime gaires kaip tai daryti:)
 • Mokymosi eigoje nuolatos reflektuosite bei pildysite savo asmenines situacijas ir klausimus į tam skirtą dokumentą,
 • Po kiekvieno susitikimo gausi namų darbus, kurie priklausys nuo aptartų klausimų
 • Programos eigoje jūsų laukia specialios užduotys – iššūkiai, kurių padėsime laikytis tai įgalinančios meditacijos, praktinės užduotys, ar kt.
 • Kasdien turėsi palaikymą iš  bendraminčių, kitų programos dalyvių bei programos mentorių uždaroje Facebook grupėje

 

 

6 mėnesių Mentorystės programa „Gyvenimo profesionalė“ (2020m. sausio -birželio mėn.) vedama 3 mentorių vyks uždaroje grupėje. Prie jos galite prisijungti įsigyjant vieną iš šių paketų:

 

 „Bazinis“ paketas: 1250 EUR + PVM, BE YOU klubo narėms 1000 EUR + PVM. Reali vertė: 2400 Eur

 

 • 10 grupinių sesijų po 1,5val. su programos mentorėmis (susitikimai vyks virtualiai realiu laiku)
 • Prisijungimas prie online platformos, kurioje bus talpinami visų susitikimų audio bei video įrašai neribotą laiką
 • Papildomas susitikimas kaip naudotis programos online platforma
 • Uždara Facebook grupė kasdienei komunikacijai, jūsų klausimams, palaikymui bei bendravimui tarp grupės dalyvių
 • Programos iššūkiai bei jums rupimų klausimų uždavimas programos mentorėms
 • Atskaitomybės partnerė darbui porose
 • Vytauto Vaičaičio, Be You virtuvės alchemiko 28 augalinės mitybos receptų e-knyga
 • 50 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms
 • Pagalba moterims per B1G1 platformą
 • BONUS: Leonora Be You trijų meditacijų rinkinys

 

 „Profesionalės“ paketas: 1750 EUR + PVM,  BE YOU klubo narėms 1500 EUR + PVM. Reali vertė: 2950 Eur

 

Viskas, kas įeina į „Bazinį“ paketą bei papildomai:

 

 • Video susitikimų ciklas – misterija, kurioje dalyvauja tikrasis „AŠ“ (vertė 50 Eur)
 • “Kelionė į Save“ online kursas (vertė 320 Eur)
 • 6 individualūs susitikimai su programos mentorėmis: strateginė koučingo sesija, padėsianti išsigryninti jūsų programos tikslą – su Ieva, Wealth Dynamics testas bei konsultacija padėsianti išsiaiškinti jūsų talentus – su Egle ir 4 papildomi susitikimai pagal jūsų turimus klausimus (600 Eur)
 • 100 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms
 • BONUS: Be You virtuvės paslaptys – susitikimas su Vytautu Vaičaičiu, Be You virtuvės alchemiku paskaitoje apie sveiką mitybą

 

„Nelimituotas“ paketas: 2450 EUR + PVM, BE YOU klubo narėms 2200 EUR + PVM. Reali vertė: 3600 Eur

 

Skirtas toms moterims, kurios pasiryžę transformuoti savo gyvenimą ir pasiekti maksimalių rezultatų įgyvendinant savo tikslus.

 

Viskas, kas įeina į „Bazinį“ ir „Profesionalės“ paketą bei papildomai:

 

 •  Neribotas individualių susitikimų skaičius su programos mentorėmis (pagal suderintą susitikimų tvarkaraštį)
 • 150 EUR nuolaida „Kelionė į Save“ mokymams Ibisoje metų laikotarpyje, bei kitos nuolaidos Be You programoms
 • BONUS: 3 asmeninės konsultacijos su Be You virtuvės alchemiku Vytautu Vaičaičiu

 

 

Jei tau reikia daugiau disciplinos, turi krūvą klausimų, o galvoje jau seniai knibžda milijonas neįgyvendintų idėjų, „Nelimituotas“ paketas mentorių pagalba leis koncentruotai žingsnis po žingsnio eiti augimo keliu bei pagaliau įgyvendinti taip ilgai atidėliotus projektus.

Nesi tikra ar tai verta investicija? Turi papildomų klausimų? Nori pasiteirauti  dėl asmeninių mokėjimo planų kreipkis į Eglę +37061604532 arba info@leonorabeyou.com arba rezervuojant susitikimą čia: https://meetme.so/beyou

REGISTRUOKIS formoje žemiau ir susisieksime su Tavimi per 24 val.

Registracija BE YOU mentorystės programai

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments