Naujienos

BE YOU atostogos moterims Egipte

DSC04380

Pasinerk į galingą senovės išminties Dieviškumo kanalą, kur susijungia aukščiausioji moteriškosios ir vyriškosios energijos jėga

2019 metų vasario 21 d. – kovo 2d.

(10 dienų, 9 nakvynės)

Kelionė moterims į senovės išminčių šaknis – EGIPTĄ , kur karaliavo amžinas Dieviškumas žmogaus kūne ir sielos išmintis žemėje

Jei esi Moteris, kuri:

  • Nori auginti  pasitikėjimą savimi
  • Nori puoselėti ne tik Savo moteriškumo skleidimąsi, bet ir harmoningus santykius bei turtingą intymų pasaulį su antrąja puse
  • Ieškai būdų arba jau esi atradusi savo kelią, kaip save realizuoti ir pritraukti perteklių materialiame ir vidiniame pasauliuose.
  • Jauti, jog Tavo gyvenimas neša didesnę prasmę, nei gali išreikšti per save šiuo metu ir ieškai būdų, kaip tobulinant save gali padėti pasauliui.

Tuomet kviečiame keliauti kartu su BE YOU komanda, kuri jau prieš septynerius metus pradėjo tuo metu dar niekam nežinomų patyriminių kelionių – retritų (angl.retreat) organizavimą Lietuvoje.

Tavo sielą ir gyvenimo prasmę pasotins bei pabudins pačius netikėčiausius išminties kanalus Tavyje – pilna misterijos, legendų, praktikų ir senovės išminties paslapčių kelionė po Egipto misteriją.

Dešimties dienų kelionėje leisimės į kelionę Nilu, per dykumas, senuosius ir šiuolaikinius miestus, aplankysime išskirtines, vietinių kruopščiai parinktas istorines ir energetines vietas. Pirmą ir vienintelį kartą Leonora ir Be You komanda Tave kviečia į Leonoros sielą pabudinusius namus – Egiptą (plačiau apie Egipto misteriją čia: http://www.leonorabeyou.com/egiptomagija/ ).

 

PROGRAMOJE TAVĘS LAUKIA: 

Vasario 21 d. I – oji diena: ATVYKIMAS

Numatytas skrydis iš Lietuvos Vilnius- Hurgada vasario 21d. 7:30-11:30 val.

Kelionė iš Hurgados oro uosto per dykumas su BE YOU komanda ir vietiniu gidu, kuris yra ne tik profesionalus vietinis gidas, bet ir kolega, puikiai žinantis Leonoros  ir Be You komandos darbą, kuris mus lydės visos programos metu ir padės šią kelionę sukurti nepakartojama ir išskirtine patyrimų ir vietinės kultūros misterija.

Keliausime per dykumas link istorinio Liuksoro miesto (patogiu mūsų grupei užsakytu autobusu kelionė užtruks ~4val.). Pasiekę Liuksoro miesto papėdėje prisišvartavusį karališką penkių žvaigždučių išpuoselėtą laivą, kuriame lauks skani šventinė susipažinimo vakarienė bei komfortiški dviviečiai kambariai.

Atskridus pirmą dieną kelionei autobusu rekomenduojama turėsi sausų užkandžių, kadangi keliausime per dykumas ir kur sustoti papietauti nelabai bus.

 

Laivas VEDA

Laivas VEDA

Vasario 22 d. II – oji diena: SUSIJUNGIMAS SU DIEVIŠKOMIS ŠAKNIMIS:

9: 00 – 10: 00 Pailsėjus po pirmos pilnos susipažinimo su Egipto dykumomis dienos, mūsų lauks skanūs ir sveiki pusryčiai, paruošti iš ekologiškų produktų, paruoštų profesionalios įgulos šefų komandos, kurie džiugins visą kelionę mus dievišku, švariu ir europiečių skrandžiams pritaikytu maistu.

10: 00 – 15: 00 – išvykstame į karališkuosius sodus bei pagrindinės Egipto deivės Hačepsutos šventyklą.

Vakariniame Nilo krante, kuriame stūkso Memnoso kolosai – dvi masyvios 18 m aukščio akmens statulos, vaizduojančios faraoną Amenchotepą III ir jau beveik tris su puse tūkstančio metų stovinčios Tėbų nekropolyje. Tėbų kalvų papėdėje iš dalies uolose iškirsta įspūdinga pomirtinė faraonės Hačepsutos šventykla – kvapą gniaužiantis reginys. Garsiajame Karalių slėnyje beveik 500 metų (XVI – XI a. pr. Kr.) buvo laidojami karalystės kilmingieji. Įrengdami kapus Tėbų kalvų gilumoje faraonai tikėjosi sukliudyti plėšikams vogti neįkainojamus turtus, palaidotus kartu su jais. Slėnį ypač išgarsino jame atrastas faraono Tutanchamono kapas.

15:00 -  16: 00 grįžtame į laivą karališkų pietų ir pradedame mūsų dievišką kelionę Nilu.

16:00 – 17:30 – poilsis

17: 30 – 19: 00 – susijungimas su savo Dieviškąja išmintimi  praktika, pagal senovės Egipto Deivių išminties tradicijas.

19:30 – 20:30 – Vakarienė

20:30 – dienos įspūdžių aptarimas, klausimai atsakymai, sąmoningo moteriškumo ir seksualumo temomis.

21:30 – laisvas laikas/ poilsis magiškoje moterų kompanijoje po žvaigždėtu Egipto dangumi, plaukiant Nilu.

Vasario 23 d. III- oji diena. KELIONĖ Į SAVO MOTERIŠKĄ PRIGIMTĮ

Visą dieną plauksime Nilu, mėgaujantis besikeičiančiais Egipto šalies peizažais bei programos eigoje vykstančiais atradimais:

8:00 – 8:45 rytinė meditacija, gydančiosios ir išlaisvinančios nuo nuovargio ir streso kvėpavimo praktikos

9:00 – 9:45 kūno išmintį lavinanti ir emociniu toksinus valanti praktika.

10:15 – 11: 15 – Dieviški pusryčiai

12:00 – 13:30 – Moteriškumą įgalinanti ir santykį su savimi išlaisvinanti konstaliacinė meditacija.

14: 00n- 15: 00 – Pietūs

15:00 – 16: 30 – Poilsis

16: 30 – 18:00 – “Pasitikėjimo savimi” praktika, susijugimas su savo širdies išmintimi.

18:00 – 19:30 – laisvas laikas, klausimai atsakymai

19:30 – 20:30 – vakarienė po romantiškai žvaigždėtu dangumi

20:30 – 21:30 – “išsivalymo ritualas”, paliekantis nuovargį, energetinius blokus ir nemeilę sau bei atidarantis erdvę skleistis savo grožyje, pasitikėjime ir seksualume, pagal senovės Egipto Deivių tradicijas.

21:30 – laisvas laikas/poilsis/klausimai atsakymai

 

Vasario 24 d. IV – oji diena. “AMŽINOS JAUNYSTĖS” DIENA

7:00 – 8:30 – pasitinkame rytą dykumose, kur mūsų karališkas laivas bus prisišvartavęs iš vakaro. Šioje ypatingai misterijos pilnoje žemėje, susijungsime su istorine ir mistine senovės egiptiečių amžinybės praktika, jauninančia ne tik fizinį kūną bet ir įgalinančia sielos atmintį, kuri suteikia pasitikėjimo savimi ir tvirtą dvasinę ramybę bei energingą fizinę būseną. Aplankysime dykumose dar išlikusias faraonų kapines.

8:30 – 9:30 – Dieviški pusryčiai po rytinio atsinaujinimo ritualo, kurį galėsi pritaikyti savo kasdieniame gyvenime

10:30 – 12:30 – apsilankome  Edfu šventykloje, vietinių egiptiečių pagalba kiekvienoje iš šventyklų prisiliesime prie svarbiausių ir energetiškai galingiausių jų vietų, susijungsime su kiekviena istorija per gyvas meditacijas ir ritualus kartu bei asmeniškai. Edfu - dievui Haroeriui pastatyta šventykla III – I a. pr. Kr. ir beveik du tūkstantmečius buvusi palaidota po smėliu ir dumblu, yra didžiausia ir geriausiai išsilaikiusi Ptolemėjų šventykla visame Egipte. Nors šventykla palyginti nesena, tačiau labai domina egiptologus, nes jos architektūra gana tiksliai imituoja senesnius faraonų statinius

12:30 – 13:30 – poilsis ir patyriminė integracija į save (energetinės vibracijos šventyklose intensyvios ir stiprios, kurias integruoti į savo energetinę apimtį mokinsimės kartu, o tuo pačiu skirsime laiko pabūti su savimi)

13:30 – 14:30 – Pietūs

14:30 – 16:00 – Apsilankysime ypatingoje Kom Ombo šventykloje ir nersime per bendras meditacijas į dar gilesnę Egipto istoriją. Mūsų grupės asmeninis gidas, Abdel – praturtins mūsų patyrimines praktikas įdomiais  istoriniais bei dvasiniais faktais, kurie padės ne tik sužinoti, bet ir išgyventi kiekviena istorijos dalelę per save, taip budinant asmeninius išminties resursus. Kom Ombo, garsėjantį savo II a. pr. Kr. pradėta statyti graikų ir romėnų šventykla, skirta dviems dievams: dešinioji pusė – vietos dievui krokodilui Sobekui ir kairioji pusė – dievui sakalui Horui.

16: 00 – 18:30 – grįžtame į laivą ir tęsiame kelionę per Egipto senovinę Nilo paslaptį, poilsis kambariuose, laisvas laikas.

18:30 – 19:30 – Vakarienė

19:30 – 21: 00 – Praktinis turtingos dienos aptarimas ir energetinė integracija.

21: 00 – poilsis, pokalbiai po žvaigždėtu Egipto dangum

Vasario 25 d. V -oji diena “GYVENIMO MALONUMŲ IR DIEVIŠKO SEKSUALUMO PASLAPČIŲ ” DIENA

7:00 – 8:30 – Budiname savo moteriškumo prigimtį su senovės egiptiečių seksualumo praktikomis, praktika užbaigiama su sensoriką ir fizinį grožį ugdančiu ritualu iš deivės ISIS šventyklos.

9:00 – 10:00 – sensorinė praktiką tęsiasi mūsų šventiniuose skonių ir kvapų pilnuose pusryčiuose.

10:30 – 13:30 – išvykstame į malonumų Deivės ISIS (Pilajų)  šventyklą, pakeliui aplankydami Habiab salą.

Asuano užtvanka, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Nilą ir Nasero ežerą; Pilajų šventykla, kuri Asuano užtvankos statybos metu nuogąstaujant dėl potvynių, iš savo pirmykštės vietos buvo perkelta į kitą Nilo salą; Nebaigtasis obeliskas, kurį pastatyti įsakė faraonė Hačepsuta – didžiausias žinomas senovinis obeliskas.

14:00 – 17:00 – sveiki ir maistingi pietūs mūsų kelionės karališkame laive. Dieviškas poilsis kambariuose.

17:00 – 18:30 – Dieviškų malonumų ir seksualinių paslapčių praktikos pratęsimas.

18:30 – Ankstyva vakarienė, dienos aptarimas ir ruošimas sekančiai pilnai įspūdžių ir kelionių per dykumas dienai.

Vasario 26 d. VI -oji diena. “DIEVIŠKO MOTERIŠKUMO IR DIEVIŠKO VYRIŠKUMO HARMONIJOS” DIENA

03:00 -15:00 -išvykstame į turizmui nelabai įprastą ir dažnai aplenkiamą dėl atstumo šventyklą Abu Simple, kurioje turėsime galimybę patirti senovinę Dievų ir Deivių išmintį. Ypač joje tvyranti vyriškos energijos Dieviška struktūra, kuri galingai susijungia su moteriškąja energijos puse ir integruojasi į žmogaus energetinį kūną atliekant specialų ritualą. Ritualą atliksime šios šventyklos ypatingai galingoje vietoje. Patartina vežtis su savimi savo amuletus ir per mūsų atliekamą ritualą pakrauti juos, balanso bei harmonijos vibracija, kuri neša darnius ir subalansuotus santykius tarp vyriškosios ir moteriškosios energijų.

Iš vientisos uolos XIII a. pr. Kr. iškalta Abu Simbelio Didžioji šventykla – įstabus reginys. Nors skirta Egipto didžiųjų miestų globėjoms, dievybėms – Tėbų Amonui, Memfio Ptahui ir Heliopolio Ra Harachčiui, Didžioji šventykla buvo pastatyta Ramzio II garbei. 33 m aukščio fasadas su keturiomis milžiniškomis soste sėdinčio Ramzio II statulomis turėjo nustebinti ir įbauginti, o interjeras atskleidė dievo ir valdovo sąjungą.

15:00 – 18:00 – pietūs ir poilsis po pilnos ir ypatingai galingos dienos.

18:00 – 20:00 – Praktinis vakaras, padėsiantis balansuoti santykius poroje bei dienos patyrimų praktinė integracija į gyvenimiškąją šių dienų išmintį.

20:00 – 21:00 – vakarienė ir ankstyvas poilsi po ilgos ir gausios įspūdžių dienos.

Vasario 27 d. VII – oji diena  “DIEVIŠKOSIOS AŠ SUGRĮŽIMAS Į TAVO GYVENIMĄ”

Plaukiame Nilu atgal link istorinio Liuksoro miesto

8:00 – 8:45 – rytinė meditacija, atpalaiduojanti kvėpavimo praktika, padedanti susijungti su tavo išmintimi ir fizinio kūno ribų bei proto limitų plėtimo praktika.

9:00 – 9:45 – Judesio praktika, budinanti tavo dvasinę išmintį bei seksualinę energiją fiziniame kūne.

10:00 – 11:00 – Deivių pusryčiai

11: 00 – 13: 00  – ypatinga egiptiečių faraonų “amžinybės praktika” įgalinanti tavo sielos išmintį fiziniame kūne.

13:30 – 15:30 – pietūs ir poilsis

15:30 – 17:00 – Tavo Dieviškosios Aš įgalinimas pagal senovės egiptiečių tradicijas, padėsiantis gyvenime labiau pasikliauti savo intuicija bei pažinti save iš vidaus.

17: 00 – 22:00 – Vakarienė ir poilsis

 

Vasario 28 d. VIII – oji diena “AMŽINYBĖS ISTORIJA ŠIŲ DIENŲ FIZINIAME GYVENIME”

9:00 – 10:00 – vėlyva rytinė praktika, lavinanti fizinį ir dvasinį kūną, apjungiantį visos kelionės gilumines patirtis.

10:30 – 11:30 – vėlyvi Karališki pusryčiai

11:30 – 13:30 – dinamiškas ir nuotaikingas praktinis žaidimas, padėsiantis apjungti kelionės įspūdžius bei praktiškai integruoti į asmeninę gyvenimo prizmę, kad kiekvienas patyrimas šioje kelionėje taptų Tavo Dieviška realybe kasdieniniam gyvenime.

14: 00 – 18:00 – pietūs ir poilsis mėgaujantis saule, artėjant link Liuksoro miesto, ir grožintis Nilo vietinių kaimų bei peizažų vaizdais. Galingos Karnako šventyklos apvainikavimas kelionėje per išminties kanalą.

Luksoras užima dalį senovės Tėbų teritorijos. Monumentalios Luksoro ir Karnako šventyklos garsėjo visame senovės pasaulyje ir traukė turistus nuo graikų bei romėnų laikų. Bene labiausiai lankoma Egipto vieta po Gizos piramidžių – didingas Luksoro Karnako šventyklos kompleksas, kurį senovės egiptiečiai vadino „Ipet-Isut“ (tobuliausia vieta). Didžiulės Amenhotepo III kolonos, pastatytos Ramzio II kieme, didingos faraonų skulptūros ir garsioji 3 km ilgio sfinksų alėja, vedanti į Karnako šventyklą, ir šiandien daro didžiulį įspūdį. Puikus senovės Egipto architektūros pavyzdys yra Karnako šventyklos hipostilis, kurio tankų „mišką“ sudaro šimtas trisdešimt keturios 23 metrų aukščio kolonos, kurių paviršius padengtas bareljefais. Jų kapitelių, vaizduojančių besiskleidžiančius lotosų žiedus, skersmuo siekia 15 m.

20: 00 – 22:00 – Vakarienė ir klausimų/atsakymų vakaras bei poilsis laive.

Kovo 1 d. IX – oji diena “ GYVENIMAS – AMŽINYBĖS ŠVENTĖ”

8:00 – 9:30 rytinė kūno praktika bei meditacija

10:00 – 12:30 ilgieji pusryčiai

Apsilankymas Liuksoro mieste, susitikimas su vietiniu alchemiku - kvapų, misterijos ir senovės Egipto papročių  išlaikytoje vietinėje “laboratorijoje”, “įsižeminimas” į šių dienų gyvenimą Liuksoro miesto triukšme bei vietinio turgaus spalvose.

18:00 – 22:00 Vakarienė mūsų jau namais tapusiame karališkame laive, šventinis atsisveikinimo vakaras su vietiniais žmonėmis, šokiais, dainomis, kultūrų apsikeitimu.

Kovo 2 d. X – oji diena IŠVYKIMAS

08:00 – 10:00 – Šventiniai pusryčiai , atsisveikinimas su jau “šeima” tapusia draugiška laivo įgula ir visa vietinių egiptiečių komanda. Kelionė per dykumas į Dendera šventyklą.

Atsisveikinam su Egiptu išsiveždamos jo gyvą senovės išmintį, kuri nuo šiol įgalins Tavo kiekvienos dienos gyvenimą.

Numatytas skrydis iš Hurgados į Vilnių 20:20-23:20

Norinčioms pratęsti atostogas Egipte siūloma rezervuoti keletą dienų viename iš agentūros rekomenduojamų viešbučių Hurgadoje bei pasilepinti all-inclusive servisu viešbutyje prie Raudonosios jūros. Dėl papildomų nakvynės galimybių teirautis kelionių agentūros West Express atstovės.

Programos laiką ir turinio eiliškumą organizatoriai pasilieka teisę keisti, atsižvelgiant į nenumatytus organizacinius pokyčius, orų sąlygas, gyvenimo magijos suteiktus siurprizus bei vietinių svečių galimybes apsilankyti mūsų kelionėje.

Maitinimas bus suteikiamas tris kartus per dieną, priklausomai nuo išvykų ilgio ir atstumo, turėsime galimybę su savimi pasiimti maistą iš vietinių laivo šefų virtuvės išvykstant ilgesniam laikui (papildomai pirkti maistą viešose vietose nebus privaloma)

Kelionėje jus lydės:

Leonora Be You ir komanda, kuri jau ne vienerius metus labai atsakingai ir profesionaliai organizuoja atostogas kitaip, kurios augina moters išmintį ir santykį su gyvenimo misterija, skirtingose šalyse bei kultūrose. BE YOU kelionės nepalieka abejingų:) Atsiliepimus apie ankstesnes keliones Indijoje bei Gvatemaloje rasi čia: http://bit.ly/atostoguatsiliepimai). Leonora Be You -  sėkmingai dalinasi gyvenimo magija per daug metų vykdomus mokymus, įgalinančius moteris skleistis ir pažadinti sielos išmintį. Per šios gydančios moters išmintį  ir Be You komandos darbą, aktyvinasi daug gydomosios energijos, kurią yra patyrusi ne viena moteris Be You mokymo programų metu bei ypatingose atostogose kitaip. Mes pažadame Tau, jog Egipto išminties magija prasidės Tavo gyvenime jau nuo to momento, kai nuspręsi dalyvauti šioje kelionėje!

Gidas Abdel Moety Elbahrwy, egiptologas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį dirbant su europiečių keliautojų grupėmis. Mūsų komandos pažįstamas, be galo draugiškas ir profesionalus gidas.

40321186_323262171583945_4458869784955584512_n

Kelionės kaina – 1555 Eur*

Į kainą įskaičiuota:

-        9 nakvynės 5* privačiame laive VEDA, dviviečiuose kambariuose

-        Visos transporto išlaidos nuo pasiėmimo oro uoste iki išvykimo atgal

-        PILNA 9d. programa po nuostabiausias Egipto vietas (visi įėjimai į aukščiau išvardintas šventyklas, visos transporto išlaidos keliausime laivu, laiveliais bei autobusais)

-        pilnas, gardus maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienės) visos kelionės metu (papildomai patartina turėti sausų užkandžių pirmai kelionės dienai bei paskutinei, kol vyksime autobusu į/iš laivo).

-        Profesionalaus gido paslaugos (anglų kalba, BE YOU komanda prireikus padės išversti)

-        Leonora BE YOU vedama patyriminė programa kūnui, protui ir sielai

-        susitikimai su vietiniais programos svečiais

-        BE YOU komandos užfiksuotos kelionės akimirkos, kuriomis pasidalinsime su visomis dalyvėmis

*Papildomos išlaidos:

-        skrydis Vilnius-Hurgada-Vilnius (preliminariai rezervuotos vietos skrydyje už geresnę kainą 365Eur)

-        viza (įsigijama Egipto oro uoste 26,50 Eur)

-        kelionės draudimas

-        norimi įsigyti suvenyrai, lauktuvės

-        papildomi gėrimai laive

 

Kelionės maršrutas, laisvas, aptarnaujantis personalas, apgyvendinimo ir maisto kokybė bei gido paslaugos patikrintos Leonoros, todėl garantuojame kelionės saugumą bei autentiškumą. 

Kelionės partneris – kelionių agentūra West Express. Kelionę rezervuoti galite el.paštu alma.stanulioniene@westexpress.lt pasiteirauti galite telefonu: +37069911343 Alma Stanulionienė

Dėl programos taip pat galite teirautis BE YOU komandos atstovės Eglės info@leonorabeyou.com +37061604532

Facebook Comments