Atsiliepimai apie „Kelionę į save“

Atsiliepimai apie „Kelionę į save“ – Be You retreat

„Išsivežu šviesos situacijoms, kurios prieš atvažiuojant buvo absuliutus chaosas ir pasimetimas, nežinojimas kur eiti. Viskas darosi aiškiau, aiškiau matau realybę kaip situaciją, jos duodamus ženklus. Taip pat gavau tą „adresą“, kuriuo galiu kreiptis, įsiklausyti, kai darosi labai baisu ir neaišku. Išvažiuoju su tuo vidiniu žinojimu, kad aš esu savo gyvenimo kūrėja, aš esu visa ko centras iš kurio viskas išsisuka taip kaip aš sąmoningai ar nesąmoningai noriu. Ši savaitė tai magiška saugi erdvė augti, išsigryninti tai, kad mes iš tikrųjų esame. Gyvybės savyje pažadinimas per kūną per laisvę, ištuštėjusio vidinio indo užpildymas gaivališkumu, gyvenimo ugnimi, kurią turėti ir jausti savo viduje taip saldu ir gera, tai atvėrimas savo širdies – tai taip stebuklinga.“ Gintarė, 33 m.

„Mano esybei mokymai buvo labai intensyvūs. Labai ačiū už judesio meditacijas, grupėje dirbti labai efektyvu, svarbus erdvės jautrumas, palaikymas. Malonu pajausti kūno emocinę laisvę, akių spindesį atgaivinti. Ši savaitė jautri ir pilna gilių potyrių.“ Brigita, 40m.

„Išsivežu aiškų supratimą ties kuo reikia padirbėti norint eiti tolyn sąmoningumo keliu. Būsena yra nuostabi, jaučiuosi dėkinga gyvenimui už man siųstus „mokytojus“ bei mokytis skatinančias situacijas. Esu pasirengusi integruoti praktikas ir patirtis į savo kasdienybę. Tai gilių potyrių ir atradimų, išsikristalizavimo ir išgrynimo savaitė.“ Rūta, 28 m.

„Ši savaitė man davė be galo daug atsakymų į man rūpimus klausimus, naujų įžvalgų į dalykus, kurie atrodė anksčiau nesvarbūs. Jaučiuosi tvirtesnė, stipresnė savo kelyje, žinau kur eiti šiuo momentu. Mano esybė sustiprėjo. Tai nuostabus buvimas su savimi. Dar gilesnis savęs suvokimas, jėgų pasikrovimas.“ Radvilė, 38 m.

„Labai gerai „apsišvietė“ mano šešėliai ir ribos, turiu medžiagos savianalizei:) Programa puikiai rezonavo su mano vidumi. Ši savaitė tai atgaiva kūnui ir sielai, „supurtymas“ protui. Nuoširdžiausias, giliausias AČIŪ Leonorai ir visai komandai!“ Benita, 37 m.

„Pagaliau gavau aiškių atsakymų ir taip trokštamą veiksmų planą. Gavau atspirties tašką ir parsivežu su savimi tikėjimo ir šviesos. Patirčių buvo įvairių – nuo…iki…, kai kas be galo erzinančio, bet finale, labai stebuklingo ir atnešančio sprendimus. Šią savaitę apibūdinčiau prašviesėjimo metu. Naujų potyrių – nemalonių, skausmingų ir labai gaivinančių, šviesių, nuostabių bei įkvepiančių.“ Živilė, 36 m.

„Išsivežu žinojimą, kad jau radau kelią, kuriuo noriu eiti, ir sąmoningumas taps mano gyvenimo būdu. Jaučiuosi lengva, pasitikinti savimi ir gyvenimu. Dabar suvokiu, kad kiekviena situacija, kiekvienas žmogus yra pamoka, kurią turiu išmokti, kad eičiau pirmyn. Ši savaitė buvo magiška.“ Eglė, 23 m.

 „Jaučiu fizinį kūną – išmankštintą, sušildytą. Patiko moteriškos praktikos, dėl jų jaučiu kitokią energiją. Pavyko įsisavinti judesio praktika, kurias naudosiu namuose. Vidinė ramybė, jausmas, kad esu savo vietoje.. Jaučiuosiu tvirtesnė priimant sprendimus. Išmokau išgirsti tą pirmą mintį, kuri iš esybės, aš manau, kad man tai padės ir dideliuose dalykuose. Programa labai gera, temos labai reikalingos ir aktualios, jaučiasi, kad informacija, kurią išgirdau yra labai stipri, kokybiška, gili. Šią savaitę labai greitai esminiams keliamiems klausimams gauni atsakymus, įžvalgas.“ Audronė, 46 m.

„Tai buvo mano sielos komandiruotė. Jaučiuosi palaimingai, kupina švelnumo sau, sesėms, visam pasauliui! Begalinis laimės, džiaugsmo ir meilės pojūtis įgalina skleisti, šviesti ir dalintis tuo gėriu su visais, su visu pasauliu. Norisi į kiekvieną žiūrėti su giliu, meilės kupinu žvilgsniu, šviesti ir šildyti, gydyti sielą. Norisi suprasti ir priimti visas savo savybes, pamatyti, išsilaisvinti, iškvėpuoti, išsivalyti ir priimti save, mylėti, išgyventi. Esu kupina įkvėpimo ir ryžto veikti, tobulinti save ir leistis į sielos gelmes, į kelią sielai pažinti.“ Gitana, 40 m. 

„Išsivežu palengvėjimą, suvokimą, kurioje vietoje dabar esu ir kaip turėčiau jduėti toliau. Gavau atsakymus į klausimus su kuriais atvažiavau ir net į tuos, kuriu sau uždavusi nebuvau. Ši savaitė – atradimų, tobulėjimo, platesnio suvokimo savaitė, savęs pažinimo, stebėtojo sustiprinimo savaitė.“ Gintė, 36 m.

„Meilės jūra. Susitikimo su savo esybe savaitė.“ Živilė, 40 m.

„Išsivežu ramybę, tikėjimą, pasitikėjimą. Išsivežu kitokį meilės suvokimą. Tai buvo didžiulė patirtis, daugybės situacijų pamatymas kitaip. Gavau didžiulį palengvėjimą.“ Gitana, 48 m. 

„Moteris 33 metų, bet tik dabar Jūsų dėka prisiliečiau prie moteriškumo tokiame gylyje ir apimtyje..Išsivežu žalią šviesą širdyje, pakylėjimą, palaikymą, didesnį pasitikėjimą savimi. Sugėriau viską: kvapus, emocijas, garsus, vibracijas, naują patirtį… IBIZA.. kiek čia apimties.. viskas MAGIC:)“ Aistė, 33 m.

„Kažkas nepakartojamo. Savaitė, per kurią pralekia visas tavo gyvenimas. Kai tu supranti, kas nieko nebesupranti ir kad nereikia suprasti, užtenka jausti. Buvo labai gera jausti tiek daug emocijų vienu metu. Labai sunku apibūdinti žodžiais tai, kas neapčiuopiama, bet taip nuoširdu.“ Sigita, 28 m.

„Išsivežu „naują“ save. Per savaitė atradau tikrai daug savo šešėlių ir supratau kaip trūksta meilės sau. Ši savaitė praėjo kaip viena diena, bet tuo pačiu ir nepamirštamai sunki ji buvo. Patiko viskas, visos praktikos, visos temos, ypač tai, kad taip iš arti prisilietėme prie seksualumo. Labai patiko ir tylos erdvė. Esu be galo dėkinga jūsų komandai už šį sunkų darbą.“ Kristina, 35 m.

„Tai buvo kažkas tokio, ko labai seniai norėjau, tačiau taip ir nesupratau, ko, kol nepriėjau šio laikotarpio savo gyvenime. Tai buvo informacijos rinkimo ir atradimų laikas – „o galima gyventi ir taip!“ Labai emocionali savaitė – aš nepamenu, kada aš būčiau tiek verkusi ir tiek daug kartų per dieną, tiek dienų per savaitę :) Labai sunku sudėti tai į žodžius – manau, reikia šiek tiek laiko, kol viskas nusistovės ir pradėsiu suvokti, kas išvis čia įvyko.“ Rūta, 28 m.

„Magic! Geras jausmas, kai atvažiuoji nežinodama, ko tikėtis, ir gauni daugiau nei galėtum įsivaizduoti. Ši savaitė buvo atgaiva mano širdžiai, per ją daug dalykų tiesiog suskambėjo viduje“. Vilija, 34 m.

„Savaitė, pilna nuostabiausių, niekada nepamirštamų įspūdžių ir atradimų apie save. Patvirtino daug vidinių žinojimų, kuriais negalėjau patikėti anksčiau. Esu labai labai laiminga. Ačiū!“ Viktorija, 21 m. 

„Šią savaitę apibūdinčiau kaip nepaprastai turtingą atradimais, patyrimais, naujais suvokimais, rastais atsakymais į klausimus. Nuostabi savaitė, kiekviena diena – stebuklas. Džiaugiuosi ir dėkoju visai komandai už gautas žinias, naujus potyrius, motyvaciją eiti, nesustoti šiuo keliu. Po šių mokymų išsivežu begalinį džiaugsmą, dėkingumo būseną, atrastą čia besąlygišką meilę sau ir pasauliui. o svarbiausia, išsivežu tikėjimą, kad man viskas pasiseks!“ Regina, 49m.

„Ši savaitė – tai kažkas nepakartojamo. labiausiai patiko tai, kad nors visas moteris mačiau pirmą kartą BE YOU komanda sugebėjo sukurti tokią šiltą, gilią ir patikimą atmosferą, kad visomis galėjau nuoširdžiai pasitikėti, dėl nieko nesivaržyti ir nekompleksuoti. Šią savaitę apibūdinčiau žodžiu – STEBUKLINGA, nes atvažiavau čia visai netikėdama, kad energijos ir minties galia galima pakeisti gyvenimą. Visi žmonės, kurie buvo kartu privertė pasitikėti savimi, atsipalaiduoti, patikėti savo galia ir parodė kelią geresnio, ramesnio gyvenimo ir svajonių link. Po mokymų išsivežu vidinę ramybę, susikaupimą, gerą nuotaiką ilgam laikui, tikėjimą, kad jei yra kažkas tavo gyvenime, ką norėtum pakeisti, tai nuoširdžiai dedant pastangas, geras mintis, energiją – tau tikrai pavyks. Taip pat labai gera išsivežti tokias gražias akimirkas ir prisiminimus. Pirmą kartą pamačiau, ką gali moterų jėga. Ši savaitė buvo viena iš šilčiausių ir svarbiausių mano gyvenime.“ Ieva, 19m.

„Ši savaitė tai tobulybių tobulybė. Nereali realybė. Tiek jausmų, emocijų, įspūdžių, išgyvenimų, juoko ir tik aplink gėris, šviesa, taip savita ir sava. Tai tikros atostogos, kurių labai ilgai neturėjau, o svajonės ir norai išsipildė su kaupu. Pranoko mano visus lūkesčius!!! Buvo gera juoktis ir verkti, šokinėti ir vaikščioti po rasotą žolę, žiūrėti į begalybę ir mėgautis kiekviena akimirka. Nuostabu. Po mokymų išsivežu vidinę ramybę, stiprybę, gerą nuotaiką, tokį tyrumą, norą tobulėti dar labiau, eiti į priekį, meilę sau bei daug žinių.“ Daiva, 39m. 

„Atsakiau į klausimus, kuriuos atsivežiau. Informacija, kurią išgirdau buvo tokia gili, kad dar nesugebu leisti sau tuo patikėti.“ Eglė, 39 m.

 

Daugiau video Leonora Be You Youtube puslapyje >>>>

„Tai kas įvyko šioje kelionėje į save sunku žodžiais apibūdinti – tikra magija. Labai patiko kelionės intensyvumas ir įvairumas. Kelionė pilna teorijos, praktikos, pokalbių, gylio, meditacijų įvairiomis formomis. Stipru ir gilu.“ Raminta

„Įdomi, kupina naujų potyrių savaitė. Atradimas gėrio ir šviesos savyje bei aplinkiniuose. Daug energijos, kvapų ir įdomaus maisto. Labiausiai programoje patiko: ritualai, šokiai, kvėpavimo praktikos, apgyvendinimas, garsai, kvapai, maistas, bei teigiama žmonių energija.“ Diana

“Naujų potyrių, spalvų, kvapų, vaizdų, tyro oro, atsipalaidavimo, susikaupimo, buvimo viskuo ir tuo pačiu niekuo, savaitė. Savęs ieškojimo, susipažinimo su savimi, pokyčių savaitė. Tyro džiaugsmo ir išsilaisvinimo savaitė. Atrodo neįmanoma išskirti kas labiausiai patiko, tai visuminis procesas, kuris turi įžangą, dėstymą ir kulminaciją, o galiausiai atomazgą. Kiekvienas tobulėja iš savo suvoktų netobulumų. Dėkoju už magišką kelionę.“ Kristina

„Esu be galo dėkinga už šią savaitę. Tai buvo savęs budinimo, ėjimo į save, priminimo sau kas esu, kelionė. Atrasta moteriškumo jėga  – begalinis gėris, man tai tarsi naujos moters gimimas. Labai patiko: NIA praktikos, aplinka, gamta, visos žinios ir moteriškos praktikos. Esu labai dėkinga už viską –  AČIŪ.“ Aušra

„Nuostabios ir prasmingos atostogos. Negaila nei vienos akimirkos. Tai tobulas buvimas „čia ir dabar“. Tikriausiai svarbiausias ir dvasingiausias laikas, bei puslapis mano gyvenimo knygoje. Patiko viskas: harmonija, aplinka, maistas, žmonės. Patiko viskas be jokių priekaištų. Visoje programoje jautėsi nuoširdumas, šiluma, jaukumas, supratingumas. Ačiū komandai už šiltus apkabinimus, akių spindesį ir šypsenas be žodžių. Dar kartą dėkoju visai nuostabiai Jūsų komandai. Ačiū, Leonora, kad esate.“ Gintarė

“Dabar, kuomet rašau, galvoju, kad visa gyvenimą ir buvau tokia. Apėmė toks pakylėjimas, jog širdis viduje netelpa viduje. Tikrai šioje savaitėje ėmiau ir dariau viską 101 %, todėl manęs niekad negąsdino, nei sunkus darbas su savimi, nei aktyvus poilsis, nei pratimai, nei ritualai. Viską kartočiau vėl ir vėl. Be galo patiko Leonora ir jos komanda, kuri davė didelį impulsą ir energiją ieškoti bei mokytis. Jausmas, kad buvau išklausyta ir suprasta.  Buvo paliestos giliausios mano vidinių gelmių kertelės, tarsi iškeltos į paviršių, išjaustos ir visos sudėliotos į savo vietas. Sužavėjo susijungimas su gamta, Nia praktikos, moteriškumo praktikos. Norėjosi daugiau asmeninių pokalbių ir paskaitų, jose Leonora atsakydavo į visus, net neužduotus, klausimus. Ačiū Jums labai.“ Sigita

„ Magiška vieta, magiški žmonės, magiški ritualai, magiškos praktikos. Labai palietė moteriškų stichijų praktika, bei emocijų paleidimo praktika – turbūt man pačiai to labiausiai reikėjo. Gylis, neįtikėtini atradimai, moteriška jėga be jėgos, didžiausios gyvenimo pamokos įvyko šioje savaitėje. Labai dėkoju, už šią “tiesioginę traksliaciją” tokių nuostabių ir nepamirštamų akimirkų.“ Gintarė

„Ši savaitė buvo ir labai ilga, nes buvo daug veiksmo ir daug transformacijų, tuo pačiu, atrodo, kad savaitė pralėkė kaip akimirka. Savaitė buvo nelengva, nes reikėjo susitikti su savimi , pažinti save ir priimti savo stipriąsias ir silpnąsias savybes. Esu dėkinga už ši laiką, niekada neturėjau galimybės “susitikiti” su savimi, anksčiau visada bėgau nuo savęs ir dažnai apgaudinėjau save. Dėkoju už padrąsinimus, nes buvo nedrąsu dalyvauti nežinomose praktikose. Jaučiau didelį komandos „angelų“ – komandos merginų -  palaikymą. Kiekviena iš jų atliko savo vaidmenį ir tarsi visada buvo tinkamu laiku tinkamoje vietoje, pasakydavo ar padarydavo būtent tai ko man tuo metu labiausiai reikėjo – ačiū. Be galo patiko kasdien besikeičianti programa, bei svečiai, kurie man labai padėjo. Sužavėjo NIA praktika, kūrybinės vaidybos užduotys, ritualai. Siūlyčiau įtraukti dalyves į kasdieninius darbus, kad visos dar labiau įsitrauktų į visos savaitės procesą visapusiškai , nes komanda mus lepino.“ Lina

„Tai buvo pati geriausia kelionė į save, su savimi ir per save. Savaitė kupina pačių įvairiausių potyrių tiek mintyse, tiek kūne.  Kelionės metu išgirdau ir atradau labai daug atsakymų ir radau “raktą” į dar daugiau atsakymų. Atradau ramybę ir vidinę tylą. Labiausiai patiko įvairios praktikos, NIA mankštos ir meditacijos. Labai patiko visos komandos darbas ir dvasia. Atrodė, kad dideli darbai padaromi beveik nematomai. Ačiū visai BE YOU komandai už kelio rodymą atradimų metu.“ Lina

„Esybės suvokimo, atradimų, mokymų, moteriškumo įkvėpimo savaitė. Ši savaitė – intensyvios atostogos kūnui ir svarbiausia sielai. Savaitė sielos draugių sutikimui ir pažinimui, pradžia savęs pažinimui. Patiko absoliučiai viskas: čakrų, moteriškumo, meditacijų praktikos, Nia užsiėmimai, maistas, aplinka, aplankytos vietos, energija kuria užpildyta ir aplinka ir visa komanda. Ačiū Jums.“ Giedrė

„Man ši savaitė – gimimo, atradimų, pasitikėjimo, kelionės į save pradžia. Labai patiko visos praktikos, užsiėmimai, pokalbiai, paskaitos, kelionės „gylis“, meditacijos, ritualai – moteriškas bendrumas. Dėkoju Leonorai ir komandai už viską.“ Jūratė

„Tai nepakartojama savaitė! Tai kas vyko nepakartojama, stebuklinga ir užburia. Tai naujo gyvenimo pradžia. Sunku, bet verta! Ašarų kalnai, bet supranti kaip tai reikalinga vidiniam išsilaisvinimui ir transformacijai. Panika, kuri virsta euforija. Neapykanta, kuri tampa meile! Tai ką darote- stebuklas!“ Agnė Z.

„Man ši „kelionės į save“ savaitė kaip pakilimas iš pelenų. Nuostabi, atkurianti transformacija, kurios niekada nepamiršiu. Labai patiko praktikos, sielos tobulinimas, energija, pamokos,  ritualai, šokiai, besąlygiškas priėmimas ir meilė, šviesa ir vilties suteikimas.“ Agnė

„Kelionė į save – tai įvairialypė vidinė patirtis, kurios metu kiekviena moteris gali suprasti/atrasti savo unikalią prigimtį, savo unikalumą/išskirtinumą/individualumą, vidinę jėgą, stiprybę, vidinę šviesą ir švytėjimą, gali atskleisti savo moteriškumą ir savo unikalią moterišką prigimtį bei savo širdies gerumą, tyrumą, skaidrumą, meilę sau, žmonėms ir aplinkai. Programa siekiama padidinti pasitikėjimą ir tikėjimą savimi, išmokti meilės sau, atrasti gyvenimo džiaugsmą. „Kelionės į save“ metu šlifuojama ir gludinama moters asmenybė ir puoselėjama jos individualybė, esybė. Ši kelionė man padovanojo/leido susigrąžinti stebuklingą atradimo džiaugsmą, gyvenimo džiaugsmą, meilę sau ir pasitikėjimą. Esu begalo už tai dėkinga.“ I.S.

„Man ši savaitė atvėrė naują puslapį į džiaugsmingą gyvenimą. Taip dažnai pagaunu save, kokia aš laiminga ! Matau begalo daug darbo su savim ir ilgą kelią, bet tas kelias ne bauginantis, o šviesus, magiškas.“ K.S.

„Leonoros mokymai Ibizoje tai galimybė pabūti savyje, su savim, išsiaiskinti kas esi, ko nori, kur eini. Galimybė suvokti savo vidinį ir išorinį pasaulius. Galimybė atitrūkti nuo įprasto pasaulio visais 100proc. Galimybė susipažint su kitokiais pasaulio suvokimais, praturtėti pažintimis.“ J.R.

Labiausiai patiko programa, jos įvairiapusiškumas: meditacija, išvykos. Patiko, kad buvo pasirinkimo laisvė nori daryk – nori nedaryk. Tavo laisvė nevaržoma. Nėra nei gerai nei blogai. Esame pačios savimi.“ Vilma A.

„Patiko viskas: tai, kad buvo puikiai suderintos galimybės pabūti su savimi ir grupėje. Tylos diena – neįkainojama dovana. Patiko vila, maistas, išvykos į miestą, oras, žmonės. Visa programa buvo sudėliota labai logiškai, su tinkamu laiku išsivalymui, meditacijoms, pratimams ir t.t.“ Toma Š.

 „Pati idėja nereali. Super teorinių, praktinių žinių, patyrimų miksavimas su išvykomis į gamtą ir kitas vietas. Aiškus grafikas.“ Laura B.

„Anksčiau būčiau pasakius kad tokių savaičių kaip ši tiesiog nebūna, bet supratau, kad vis tik būna ir kad taip galima gyventi visada. Aš čia jaučiausi tiesiog kaip danguj.:)“ Rūta J.

„Ačiū už pačią idėją, pačią struktūrą, kuri labai puikiai suderino, harmoningai  balansavo tarp žinių, malonumo, moteriškumo ir kur leido kiekvienai pabūti tiek savyje ir patirti tai ką sukūrėm visos. Tai pranoko mano lūkesčius su kuriais atvažiavau. Tą ką aš gavau tai didžiulė pridėtinė vertė sukurta jūsų visų. Visa komanda atidžiai klausėsi į grupė poreikius, labai puikiai valdė visas situacijas, jautriai reagavo, nepaliko neišspręstų klausimų. Ši savaitė buvo nuostabi, toks jausmas, kad iki šiol gyvenau triukšme, o staiga patekau į tylą, ramybę, rojų. Žinios pateiktos labai švelniai, subtiliai, pasidarė daug kas labai aišku, sudėliojo daug dalykų į lentynas. Jūsų žodžiai puikiai derėjo su praktika. Linkiu pačios didžiausios kloties šioje misijoje.“ Džilda V.

„Labai patiko kaip į šitą programą buvo integruota visa grupė ir visos jautėsi maloniai ir jaukiai. Vila bei aplinka paliko malonų įspūdį. Moters bei moteriškumo temos buvo tiesiog taškelis ant „i“ raidės.“ Ramunė

„Tai kas įvyko čia per savaitę, neįvyko mano gyvenime per penkerius metus. Šitiek daug naujų išgyvenimų, įspūdžių. Čia viskas skambėjo taip tikrai.Ačiū.“ Lijana 

„Man pats didžiausias atradimas, kad galėjau savaitę praleisti tarp tiek skirtingų moterų, kurios be kaukių, be vertinimų, etikečių, nuoširdžiai be konkurencijos. Smagu, kad galėjau būti savim, galėjau atsiverti, pamatyti savo veidrodžius. Pasiėmiau be galo daug šilumos ir dvasingumo, kuriuo galėsiu dalintis su kitais.“ Lina G.

„Tam, kad tiesiog sužinotum vieną ar kitą tiesą gali paskaityti knygoje, tačiau tam, kad suprastum ir pajaustum ką daro Leonora būtinai turi atvažiuoti čia. Darbą, kurį atlieka Leonora pavadinčiau širdžių gydymu, atvažiavus čia supranti, kad reikia skirti laiko ne tik kūnui ar protui pailsinti, tačiau rūpintis ir širdim.“ Ramutė V.

„Leonora, Ačiū už tai kad esi ir daliniesi savo atradimais su kitais! Mano kelionės i Ibizą tikslas buvo pabūti su savimi ir įsiklausyti i save, tačiau iš šios kelionės gavau kur kas daugiau…Ir tai ką išsivežiau su savimi yra kur kas daugiau nei galima įvardinti ar apibūdinti žodžiais!!! Ačiū visai komandai už šią nuostabią kelionę, kuri nesibaigė.  Ji ir toliau tęsiasi, tik kitoje vietoje!“ Živilė

„Jeigu reikėtų vienu žodžiu įvardinti, ką jūs čia darot, tai sakyčiau stebuklą.“ Giedrė P.

„Aš to ką čia gavau nesitikėjau, tai buvo nuostabi kelionė į save. Kaifavau nors kartais ir skaudėjo. Radau tą ryšį viduje su savo siela, radau kelią į savo vidinius namus.“ Severija R.

„Sužinojusi apie mokymus Ibizoje, žinojau, kad čia yra rojus, atvažiavau čia rasti tą rojų ir parsivežti jį atgal su savimi, kad galėčiau skleisti jį aplinkiniams. Čia aš buvau visai kitokia negu esu kasdieniame gyvenime, čia radau tikrąją save.“ Virginija S.

„Dėkoju Leonorai ir komandai už stiprias patirtis, už išėjimą už formos, ribų, už savęs atradimą kitaip, už atrastą vidinių namų jausmą, už vidinę laisvę ir švarą, už augančią kūrybą, už iš naujo atrastą seksualumą, už besiskleidžiančią moterį,už moterų draugytsę, šilumą, už įkvėpimą dalintis, už jaukią erdvę ir stebuklingą maistą… Kelionė buvo nuostabi, tikrai nelengva, labai gili ir ji vis dar vyksta…“ Dėkoju,su meile, Lina

Atsiliepimai apie "Kelionę į save"

 

Patvirtinimas

 
Facebook Comments